Poszedłbym? Odc. 15, czyli Prevues of coming attractions [18.04.2014]

Święta za pasem, nikomu się do kina nie będzie chciało chodzić. Wiedzą o tym kiniarze i wprowadzają jakieś tam dwa tytuły, które nikomu nie robią żadnej różnicy. Pomijam więc je i ja i zarzucam zwiastunami filmów, które pewnie już niedługo w „Poszedłbym” się pojawią. Choć na pewno nie wszystkie, bo wiadomo jak to z dystrybucją u nas jest…
 

Cold in July

Q-Prognoza: – Filmów z mojej prestiżowej listy Do obejrzenia przedstawiać nie trzeba. Wygląda na to, że pan reżyser Stake Land i We Are What We Are znowu stworzył super klimat, w którym gra nie tylko (ale też) świetna muzyka z czasów, w których kształtowały się nasze gusty.

No Tears for the Dead

Q-Prognoza: – Nowy film reżysera The Man From Nowhere (polecam). To wystarczy na QL-a aż zanadto. (PS. Zmienili tytuł z płaczącego na ten z nagłówka).
 

The Green Inferno

Q-Prognoza: – Mam wrażenie, że nawet Eli Roth tego nie zepsuje. Choć wydaje mi się też, że możemy tu zobaczyć taki poziom okropieństwa, że nawet jak dla mnie to za dużo. W końcu technika poszła znacznie do przodu od czasów homażowanych Cannibal Holocaust itepe.
 

Let Us Prey

Q-Prognoza: – Jak widać na powyższym obrazku – bardzo łatwo zrobić fajny film. A przynajmniej fajny teaser.
 

Gone Girl

Q-Prognoza: – Oj pachnie mi twistem a’la „The Game”… Zastanawiałem się przy okazji nad tym, kto wybrał taki fatalny nottinghillowy podkład pod ten trailer, ale zdaje się mignął mi w obsadzie Tyler Perry i już mam swój typ.
 

Over Your Dead Body

Q-Prognoza: – Niewiarygodnie płodnym reżyserem jest Takashi Miike. I na dodatek kichy nie kręci (a jak kręci to i tak zawsze ma ta kicha coś w sobie). Parę gore obrazków i koleś z Lesson of the Evil i już starczy, żeby zachęcić.
 

The Homesman

Q-Prognoza: – Wow, jestem pod wrażeniem. Taka obsada, a tu jeszcze nagle znienacka Meryl Streep wyskakuje.
 

If I Stay

Q-Prognoza: – Chloe z wiolonczelą. I to koniec atrakcji.
 

Chapman

Q-Prognoza: – Miałem krytykować, że to jakiś za bardzo artystyczny szit, ale widzę, że to przecież mój ulubiony motyw filmowy. No i potem już było z górki.
 

Zombeavers

Q-Prognoza: Leciwy już dość trailer, ale mi umknął. Nie mam pojęcia jakim cudem…
 

Jersey Boys

Q-Prognoza: – Z żadnej strony nie wygląda mi to na wielkie kino. Brak charyzmatycznych bohaterów, brak jakiejkolwiek ciekawej historii poza sztampę itd. itp. Clint Eastwood jako reżyser ma nas chyba zmylić.

A po więcej zwiastunów (i ciut bardziej na bieżąco) zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl