Prevues of coming attractions [31.03.2014]

Teenage Mutant Ninja Turtles

Q-Prognoza: – Bicz, pliz… Jakby ktoś chciał stworzyć superbohatera, to by ten superbohater wyglądał jak Ryan Gosling, a nie jak zielony żółw.
 

X-Men: Days of Future Past

Q-Prognoza: – Nie ma się co rozpisywać. Jedyny minus jest taki, że bez przypomnienia sobie wszystkim poprzednich X-M można być niczym dziecko we mgle. A przynajmniej ja takim pewnie będę.
 

Edge of Tomorrow

Q-Prognoza: – Oglądaliśmy już w „Prevuesach” teaser, teraz czas na cały trailer. Dalej QL, bo lubię filmy z Tomem Cruise’em. Ale nie tylko.
 

Hercules

Q-Prognoza: – Daję QL z podobnego powodu co wyżej – bo lubię Skałę. Ale ten QL już taki mniej pewny, bo historia Herkulesa to idealne miejsce dla kilku kiepsko animowanych potworów.
 

Earth To Echo

Q-Prognoza: – Zapachniało Super 8 tylko z dużo mniejszym budżetem. Może być bardzo fajnie, ale uczucia mam mieszane. No zgrzyta mi ten niewielki budżet, jaki czuć z ekranu.
 

The Signal

Q-Prognoza: – A tu dla odmiany dowód na to, co można zrobić z niewielkim (no wiecie) budżetem. Ależ to kino poszło technicznie do przodu…
 

The Other Woman Official Emoji

Q-Prognoza: – Miałem się pytać, czy ktoś wie po kiego grzyba tyle ikonek w tym filmie, ale potem się pokapowałem, że tytuł filmu brzmi „The Other Woman” KONIEC… 😉
 

Jodorowsky’s Dune

Q-Prognoza: – Wysoko w górze mojej listy Do obejrzenia, ale czy jest się czemu dziwić?
 

The Purge: Anarchy

Q-Prognoza: – Nie dość, ze wyszli z domu na ulice, to pomnożyli wątki – w teorii zapowiada się dobrze, w praktyce właśnie obejrzeliście cały film 😛
 

Jupiter Ascending

Q-Prognoza: – Wachowscy zrobili kolejny Zmierzch. Obstawiamy: w której minucie filmu zginie Sean Bean?
 

A po więcej zwiastunów zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.