Prevues of coming attractions [22.01.2014]

Mundial. Gra o wszystko

Q-Prognoza: – Polski dokument o wszystkim tym, co lubię… Spieprzą? Nie spieprzą?

Blue Ruin

Q-Prognoza: – Filmy o zemście przeważnie zawsze są dobre.

The Babadook

Q-Prognoza: To miłe, że pomimo zebrania do kupy kilku horrorowych klasyków i powyciągania z nich co ciekawszych rzeczy – całość nadal wygląda oryginalnie i ciekawie.

Killers

Q-Prognoza: – Problem z tym filmem jest jeden – trudno sobie wyobrazić, żeby koleś od najkrwawszego segmentu VHS 2 zrobił kiedyś coś fajniejszego „opartego” na przemocy właśnie. Ale i tak zapowiada się ciekawie.

Bad Words

Q-Prognoza: – Powiem szczerze, że po obejrzeniu zwiastuna nie do końca wiem, o czym ma być ten film. Za to wiem, jak się skończy 😉

Gunday

Q-Prognoza: – Czego tu nie ma?! Wszystko tu jest! :)

Walk of Shame

Q-Prognoza: – Podstawowe pytanie: czy Elizabeth Banks w obcisłej kiecce to wystarczający powód do obejrzenia filmu? Ba, czy wystarcza choćby do tego, by wrzucać ten zwiastun tutaj?

Fading Gigolo

Q-Prognoza: – Aczkolwiek widać, że Turturro nie jest w ciemię bity. Skoro już pisać i reżyserować to film, w którym posuwa się Sharon Stone, Sofię Vergarę i Vanessę Paradis pewnie też 😉

Kamienie na szaniec

Q-Prognoza: I znów QJWIE, choć 7/10 raczej nie przeskoczy.

A po więcej zwiastunów zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.


Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl