×

Prevues of coming attractions [26.11.2013]

Sabotage

Q-Prognoza: – Szkoda, że Arnie przepieprzył w polityce te parę lat, ale z drugiej strony może tego było mu trzeba, żeby doczekać się na koniunkturę dla starych gwiazd. Bo gdyby miał dalej grywać w Eraserach i innych Collateral Damage’ach… PS. Mirelka kolejny kroczek od zostania heroinką kina akcji.

The Raid 2: Berandal

Q-Prognoza: – Inaczej być nie może. Aczkolwiek studziłbym nastroje, bo jedynka, moim skromnym zdaniem, nie była aż tak dobra jak jej zapowiedzi.

Winter’s Tale

Q-Prognoza: – Wygląda przeciętnie. Najbardziej zastanawia, dlaczego Colin nie miał na planie zdolnego fryzjera.

Maleficent

Q-Prognoza: Max 7/10. Ciekawe co tym razem spieprzy w promocji Disney, że film będzie klapą.

Noah

Q-Prognoza: – Jestem raczej sceptyczny co do tego filmu. Widzę dużo potencjału do tego, żeby Arofonsky przekombinował, jak to on lubi.

Narco Cultura

Q-Prognoza: – Pierwszy z mojej ekskluzywnej listy Do obejrzenia.

Metro Manila

Q-Prognoza: – Drugi z mojej ekskluzywnej listy Do obejrzenia.

Muppets Most Wanted

Q-Prognoza: – A mnie się pierwsze Muppety podobały. I, sam się sobie dziwię, że to mówię, nieobecność Jasona Segela mnie niepokoi. Wygląda to na typową komedię, w której Muppety można by zastąpić kimkolwiek innym.

Devil’s Knot

Q-Prognoza: – Mam nadzieję, że fabularyzowana wersja historii West Memphis Three mnie nie zawiedzie. Choć z drugiej strony raczej niczym nie zaskoczy.

Witching & Bitching

Q-Prognoza: – Był tu już wcześniej zwiastun B&W, ale dobrego Alexa de la Iglesii nigdy dość. Szczególnie w redbandzie.

Antboy

Q-Prognoza: – Aczkolwiek bardzo, bardzo, bardzo łatwo spieprzyć sprawę, bo całość balansuje na bardzo, bardzo, bardzo cienkiej linie.

As the Light Goes Out

Q-Prognoza: – Zapowiada się widowisko. Kolejne, bo to nie pierwszy chiński film o strażakach, który ostatnio powstał („Out of Inferno”)

Singh Saab The Great

Q-Prognoza: – Aczkolwiek Prakash w deszczu zapowiada moc. Aczkolwiek 2 słusznie ktoś zauważył w komentarzu, że: „Do they Literally Have no Other role than 'the Villain’ For Prakash Raj?”

Kung Fu Fighter

Q-Prognoza: – Jestem skłonny do QL-a, gdybym tylko miał pewność, że nawalanka rzeczywiście będzie na poziomie. Na to wygląda w każdym bądź razie.

A po więcej zwiastunów zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004