Wdrożenie i opieka: MimasTech
Szokujące newsy!

I po wakacjach

Tryb wakacyjny na Q-Blogu powoli dobiega końca. W poniedziałek można już liczyć na standardowe myślniki do „Dextera” itd.

W trakcie wakacji strzeliłem parę fot, gdy coś kojarzyło mi się z jakimś filmem. W ten sposób powstał cykl WIFI – Wakacyjne Impresje Filmowo Instagramowe. Można je było śledzić na Q-Fejsie.

Niżej wszystkie foty z WIFI zebrane do kupy. Można zgadywać, jakie filmy/seriale przedstawiają. Można też kliknąć w miniaturki, zobaczyć wersję większą rozmiarowo i zobaczyć, jaki film chodził mi podczas fotografowania po głowie.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl