Prevues of coming attractions [30.07.2013]

Powstanie Warszawskie

Q-Prognoza: – Miazga incoming.

Witching and Bitching

Q-Prognoza: – Jak to dobrze, że Alex de la Iglesia wrócił z Hollywoodu do Hiszpanii i szybko odzyskał formę. Liczę na powtórkę z Dnia Bestii.

Stalingrad

Q-Prognoza: – Aczkolwiek trzeba przyznać, że pierwszy zwiastun podobał mi się bardziej. PS. Ciut za dużo bluboksa.

Tom Yum Goong 2

Q-Prognoza: mam nadzieję – A mam nadzieję, bo ostatnie filmy Tony’ego były po prostu złe, więc póki co musi udowodnić, że daje radę zanim znów będzie można oglądać jego filmy w ciemno. PS. Ciekawe czy scenę z pociągiem też robili bez sznurków i komputerów jak za czasów „Ong Bak” i jedynki ;P

Gravity

Q-Prognoza: – Kolejny zwiastun „Gravity” i tym razem dam już QL-a, bo co by się w tym filmie nie działo, to wizualnie powinien być wart wybrania się do kina. PS. Zwiastun jeszcze jeden i jeszcze jeden… I jeszcze jeden.

Single Shot

Q-Prognoza: – A to już chyba gdzieś mi mignęło na bardziej ambitnym zwiastunie i niespecjalnie mi się podobało. Tu wygląda lepiej, ale raczej lepsze od podobnego „Prostego planu” nie będzie.

Special ID

Q-Prognoza: – Aczkolwiek człowiek byłby mądrzejszy, gdyby coś z tego zwiastuna zrozumiał. PS. Może już gdzieś jest z angielskimi napisami, pisałem to na parę dni przed wrzuceniem na Q-Bloga.

Something in the Way

Q-Prognoza: – Ale wątek trochę jak w… Barwach szczęścia. Minus onanizm :)

47 Ronin

Q-Prognoza: – Byłoby fajne gdyby: 1. W roli głównej zagrał ktoś inny, 2. Wywalić wszystko co fantasy, 3. Nie wypuszczać tego na święta, 4. Kupić parę litrów krwi.

Romeo And Juliet

Q-Prognoza: Naukowcy już rozpoczęli badania, by odkryć po co światu kolejna filmowa adaptacja tego filmu kolesia od „Moulin Rouge!”. PS. Wymyślanie wolnych i przy okazji a propos hashtagów to coraz częściej bardzo trudna sprawa.

Mandela: Long Walk To Freedom

Q-Prognoza: – Przeciętnie to wygląda. Jak dobry film telewizyjny.

The Hunger Games: Catching Fire

Q-Prognoza: – No co? Wygląda QL. Żeby to jeszcze nie dla dzieci było… Ech.

Riddick

Q-Prognoza: – No, w redbandzie od razu lepiej. Swoją drogą mamy tu do czynienia z nowym (chyba) trendem w historii kina – pozabijać większość znanych twarzy już w zwiastunie. Do tej pory zachowywano to do twista w połowie filmu.

Kick Ass 2

Q-Prognoza: – Ale Chloe na dachu furgonetki dalej kiepsko wygląda.

The Fifth Estate

Q-Prognoza: – Szybko się uwinęli. Mam nadzieję, że nie za szybko… PS. Fajna obsada. Bruhl, Bleibtreu, Thelwis… 😉

Miss Violence

Q-Prognoza: Intrygujące. Kłopodobne.

Cannibal

Q-Prognoza: – Ale mam dla dystrybutorów propozycję polskiego tytułu: „Mam cię, zjem cię?”. 

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl