Prevues of coming attractions [16.07.2013]

12 Years A Slave

Q-Prognoza: – Fajny reżyser, fajna obsada (minus Paul Dano) i tylko tej ektraodrynary historii nie widać. Nie wystarczy napisać, że film jest oparty na takiej historii, wypadałoby ją jeszcze pokazać. No ale zobaczymy. Na razie widać, że fassbender pozamiata Pitta.

Oldboy

Q-Prognoza: – Może i taka rasowa QPA toto nie będzie, ale cały projekt to typowe porywanie się z motyką na słońce. BTW to zwiastun redbandowy, ale nie widzę wielkiej różnicy między tym chyba normalnym sprzed kilku dni. Jakieś bęcki dostali, że zwiastun zbyt brutalny, czy jak?

Yurusarezaru mono aka  Unforgiven

Q-Prognoza: … Zupełnie nie rozumiem po co komu do szczęścia ten film. Oburzamy się na remake „Oldboya”, to i w odwrotnym przypadku nie ma się czym zachwycać. Szczególnie że całość wygląda na toczka w toczkę to samo (lepiej nie będzie na pewno), a badguyowy aktor wypada bladziej niż Gene Hackman.

Mandela: Long Walk To Freedom

Ryzykują z tym „mój spacer się jeszcze nie skończył”… Bez prognozy, bo na razie nie ma z czego prognozować.

Frankenstein’s Army

Q-Prognoza: – Właściwie nie wiem po co dorzucam ten zwiastun tutaj. Zostawcie Japończykom to co japońskie.

Hell Baby

Q-Prognoza: – Oglądając takie zwiastuny wiem co czują ci, którzy chcieliby wprowadzić cenzurę do Internetu.

Out Of The Furnace

Q-Prognoza: – Mam  troszeczkę mieszane uczucia, bo niby QL, ale coś gdzieś tam zgrzyta. Jakby pomiędzy świetnym filmem prześwitywała telewizyjna produkcja.

Saving Mr. Banks

Q-Prognoza: – Klasyczne QJWIE. Może być bardzo fajne i świątecznie miłe (choć z beznadziejnie animowanym samochodem), a może być też przesłodzone kupsko. Wszystko mi w zasadzie jedno – nie lubię Mary Poppins. Z komentarzy na YT: „it’s a Disney movie, about Mr. Disney & Disneyland, & the making a Disney movie. Disney-ception”.

Seventh Son

Q-Prognoza: 7/10 max.

Filth

Q-Prognoza: – Bo ja wiem, trailer za bardzo się stara zrobić wrażenie.

Lovelace

Q-Prognoza: – „Boogie Nights” toto nie będzie, ale też będzie dobrze.

Austenland

Q-Prognoza: I znowu 7/10. Fajny pomysł, ale wyraźne braki w budżecie.

I Declare War

Q-Prognoza: – OK, wiem, że film leży na mojej liście „Do obejrzenia”, ale jednak wyobrażenie o nim, a zobaczenie zwiastuna to dwie trochę różne pary kaloszy. Zobaczymy niedługo, jak to będzie, a na razie można powiedzieć tylko tyle, że nawet nie wyobrażam sobie jakby to wyszło z polskimi dziciakami w rolach głównych.

Enemies Closer

Q-Prognoza: – Dałbym QL, gdyby wymienili całą trójkę głównych aktorów.

Sweetwater

Q-Prognoza: – Potencjał jest, nikt nie zaprzeczy. 

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl