Prevues of coming attractions [19.06.2013]

Wałęsa

Q-Prognoza: – No nic nie poradzę, wyglada jak komedia.

Anchorman 2: The Legend Continues

Q-Prognoza: – Nie, nie sądzę.

The Wolf of Wall Street

Q-Prognoza: – Wyjątkowo słabo to wygląda. Ja wiem, że w dobrym tonie jest pofapować nad Martinem Scorsesem i Leosiem DiCaprio, ale ryli, zaciekawiło Was w tym cokolwiek? Widzicie tu jakąś historię, którą koniecznie trzeba było przenieść na ekran?

The Lego Movie

Q-Prognoza: – Jedno natomiast wiadomo na pewno, pomysł na ten film to marketingowe mistrzostwo świata. Czuć zieleninę!

300: Rise of an Empire

Q-Prognoza: – Nie jestem jakimś wielkim fanem „300” (w ogóle nie jestem fanem) i myślę, że to sequelowi może akurat pomóc.

Killing Season

Q-Prognoza: – Ale wygląda na to, że ktoś tu ma kryzys wieku średniego.

The Butler

Q-Prognoza: – Za dużo tu wszystko krzyczy do mnie, że to zajebisty i wartościowy film. No i ta obsada niby cool, a tak naprawdę wszyscy w odwrocie od dłuższego czasu. Szanse na fajny film oczywiście są, ale coś czuję, że ilość patosu będzie tu nie do zniesienia.

Compulsion

Q-Prognoza: O ludzie, tożto dopiero będzie !

Pawn Shop Chronicles

Q-Prognoza: – Ryzykowny ten QL, ale co tam, to może się udać. Równie dobrze może się też zupełnie nie udać :) No i obsada zaje.

Magic Magic

Q-Prognoza: – Zapachniało megaszitem. Z komentarzy pod filmikiem na YT: „Movie should’ve been titled „Everyone is afraid of Michael Cera for no aparent reason”.

Relatos salvajes

Q-Prognoza: – Intrygujące. 

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl