Prevues of coming attractions [14.05.2013]

Pora nadrobić zaległości. A te są ogromne. Przez duże O. Obawiam się (też przez duże O), że jednego wpisu nie wystarczy.

Gravity

Q-Prgonoza: – To było dziwne, przyznaję. Może nie jest to taka kategoryczna QPA bez żadnych szans na nic lepszego, ale mimo wszystko bliżej mi jej niż QJWIE… W Open Water” przynajmniej mogły przypłynąć rekiny. BTW grawitacja w kosmosie?

Ender’s Game

Q-Prognoza: – Może to dlatego, że nie znam książki (z książek Carda niezmiennie czekam na ekranizację „Badaczy czasu: Odkupienie Krzysztofa Kolumba”). Może to dlatego, że całość wygląda, jak film Walta Disneya. Może to dlatego, że przy ósmym nominowanym do Oscara aktorze zacząłem się śmiać. A może w końcu dlatego, że film wyreżyserował reżyser „W pustyni i w puszczy”. Może właśnie z tych powodów pachnie mi to dużą QPĄ.

Captain Phillips

Q-Prognoza: – Zły dzień na oglądanie zwiastunów sobie wybrałem? Hmm… Wygląda na remake „United 93” tyle, że na statku 😛

The World’s End

Q-Prognoza: – Obsada zacna, ale QL-a za co nie ma dać. Brak podstaw do przesadnie dobrych przeczuć. Ewentualnie, i tu się powtórzę, zły dzień na oglądanie zwiastunów sobie wybrałem.

White House Down

Q-Prognoza: – Zapowiada się epicki pojedynek z Olympus Has Fallen. Szkoda tylko, że chyba nie ma co liczyć na coś więcej niż PG-13.

R.I.P.D.

Q-Prognoza: – I to bardzo śmierdząca. Na odtrutkę Doktor Q zaleca seans Dead Heat.

Hammer of the Gods

Q-Prognoza: – Nie wyszło Marshallowi z Centurionem, to i temu, kto wyreżyserował powyższe też nie wyjdzie.

A tutaj wersja redbandowa, wiele mojej optyki nie zmienia:

Wałęsa

Q-Prognoza: Yyyyy… Ale jedni „Urodzeni mordercy” już byli…

The Congress

Q-Prognoza: – Wyglądało fajnie (minus drewniany Harvey Keitel) aż tu nagle pojawiły się animki. No ale ostatecznie, czego można by się było spodziewać po reżyserze „Walca z Baszirem”?

August Osage County

Q-Prognoza: – Ziew. Aczkolwiek lubię takie sielsko-amerykańskie klimaty, więc jest nadzieja. Funny fact: Benedykt się do przedstawienia z imienia i nazwiska nie załapał. Co na to fani?! ;P

Inside Llewyn Davis

Q-Prognoza: – O, to był red band trailer, LOL. Moje uczucia są w końcu pozytywne, jak widać. I może z takimi zakończmy ten wpis. 

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.