×

Prevues of coming attractions [10.04.2013]

Elysium

Q-Prognoza: – Reżyser, który dał wam „Dystrykt 9” daje wam „Dystrykt 9”! Tylko inaczej się nazywa. Znaczy „Dystrykt 9” się inaczej nazywa, bo reżyser nazywa się August.

Java Heat

Q-Prognoza: – Za mało na QL, ale mogą być z tego filmy. No i jeszcze standardowa epilogowa jednozdaniowa najebka z „nominowany do Oscara” przy Rurku.

The Great Gatsby

Q-Prognoza: I znów – Poprzedni zwiastun Gatsby’ego podobał mi się bardziej. Może dlatego, że był w nim Amitabh Bachchan?

This is the End

Q-Prognoza: Dzisiaj dzień -ów? – Pomysł na film zacny i boję się, że jego zacność tak zaślepi autorów, że dojdą do wniosku, że nic więcej poza fajnym pomysłem na film już im nie trzeba.

Only God Forgives

Q-Prognoza: Ja naprawdę nie specjalnie: – Wygląda na to, że ten film pokaże, ile razy można nakręcić Drive. A póki co bardziej skłaniam się w stronę odpowiedzi: tylko raz.

The Purge

Q-Prognoza: – No dobrze, dam QL, choć mam wrażenie, że to pomysł z gatunku tych In Time-owych, czyli wygląda na ql pomysł, a w rzeczywistości okaże się, że to zupełnie głupie jest.

The Conjuring

Q-Prognoza: – A to ów film, którego zwiastuna przed Evil Dead nie znałem. A jako że zgodnie z gambitem orzekliśmy, że nawet ten film o kukiełkach, który twórcy „The Conjuring” zrobili wcześniej był fajny, stąd QL.

A Single Shot

Q-Prognoza: – A to z tego względu, że nie lubię takiego budowania napięcia skrzypeczkami. Uważam to za tanią sztuczkę.

2 Guns

Q-Prognoza: – Sam nie wiem, jakoś nie czuję się przekonany.

No i dalej chyba nie nadrobiłem zaległości, ale nie wiem czy CDN w najbliższym czasie. Cieszmy się przynajmniej, że żadnej QPY nie było, bo zignorowałem tu wklejenie „Pain & Gain”. 

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004