Prevues of coming attractions [13.12.2012]

Pacific Rim

Q-Prognoza: – Do oglądania w kinie na pewno QL, ale nie widzę, żeby to coś lepszego od „RobotJox” miało być (o efektach oczywiście nie mówię). No i strach, że się Jax zacznie przytulać z tymi stworzeniami zawsze jest.

Star Trek Into Darkness

Q-Prognoza: Jedynka (zerówka) była fajna i nie widzę absolutnie żadnego powodu do tego, żeby dwójka miała być niefajna.

Man of Steel

Q-Prognoza: – Muza taka, że nie mam wątpliwości, że na końcu Superman pójdzie przez pole zboża w kierunku czekającej na niego martwej żony z dzieckiem :) Na dwoje babka wróżyła póki co. Pomieszanie komiksowego łubudu z modnym ostatnio urealnianiem komiksów może przynieść dużo różnych skutków. Także tych bardzo fajnych slash epickich.

The Lone Ranger

Q-Prognoza: – Gdyby nie Disney i Depp to dałbym QL-a.

After Earth

Q-Prognoza: – Lubię Willa Smitha, ale to promowanie swojego synalka dawno zrobiło się nudne. Szczególnie że zwiastun zajeżdża plastikowym Avatarem.

Oblivion

Q-Prognoza: – Lubię filmy z Tomem Cruise’em i akurat w tym przypadku mam w nosie, że prywatnie ma nasrane we łbie.

A Haunted House

Q-Prognoza: – To się musiało kiedyś tak skończyć. I choć ten QL jest ryzykowny (ostatnie pół minuty zwiastuna zepsuło fajne początki), to widzę potencjał. W końcu gatunek „based on a true story found footage” coraz częściej przypomina parodię, więc zamierzona parodia akurat może się udać.

Welcome to the Punch

Q-Prognoza: – Jakoś tak, tego ten, no nic zachęcającego mimo nawału znanych twarzy.

Hammer of the Gods

Q-Prognoza: – Wygląda na sympatyczne remedium na niezbyt udanego Centuriona. 

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl