×

Prevues of coming attractions [19.11.2012]

World War Z

Q-Prognoza: – Fajne, nie ma co udawać, że nie. Tylko się zastanawiam czy zamiana arachnidów na ludzi nie wyjdzie filmowi na śmieszne. Już trochę kiepo to wygląda kiedy się tak piętrzą w ułamkach sekundy.

Les Miserables

Q-Prognoza: – Fajowe będzie, nie ma innej opcji.

The Heat

Q-Prognoza: – Niby w starym stylu, niby nadzieja na coś zabawnego jest, ale jakoś tak nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Sandra – kiedy już wyglądało na to, że na nowo w świadomości widza w miarę nowymi wcieleniami zagościła – wraca do ról, które tuż przed Oscarem i aferą z mężem zaczęły wszystkich nużyć i rychły koniec zainteresowania nią wróżyły.

Now You See Me

Q-Prognoza: – Wygląda bardzo fajnie, ale jestem cięty na filmy o iluzjonistach. Zwykle nie są iluzjonistami tylko cudotwórcami i robią rzeczy niewytłumaczalne, bo przecież są iluzjonistami. Więc mamy z automatu wierzyć w każdą bzdurę.

The ABCs of Death

Q-Prognoza: – It left me speechless. Może jako film film się to nie sprawdzi, ale nudzić się raczej nie da rady. Po trzy minuty na reżysera – tylko Zanudzdzi by sprostał.

Chinese Zodiac

Q-Prognoza: – Sznurki, dostrzegłem sznurki. Ale nie dlatego QJWIE. QJWIE bo tak naprawdę nie przepadam za HK filmami Jackie’egogo Chana.

Möbius

Q-Prognoza: – Jedyne co mnie póki co zastanawia to czy Dujardin nauczył się w końcu mówić po angielsku.

Beautiful Creatures

Q-Prognoza: – Zmierzcha…

The Host

Q-Prognoza: – Zmierzcha…

The Mortal Instruments: City of Bones

Q-Prognoza: – Zmierzcha… Spieszmy się pisać książki, tak szybko przestaną je ekranizować. 

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004