Smaczki, odc. 5 – Prometheus, Middle Men

Chciałem zacząć jakąś dygresją o Brusie Willisie, ale mi nie wyszło. Zacznę więc normalnie – dzisiaj dwa smaczki w obu tego słowa znaczeniach. Jeden z nich już pewnie zauważyliście w komentarzach do ostatnich Smaczków, a drugi, jednakowy tematycznie, wpadł mi w oko parę dni po opublikowaniu komentarza, o którym mówię. I tak oto, siłą połączonych żywiołów, powstał on, Kapita… wróć… powstała ona, szybka smaczkowa notka.

Dziś będzie o wódce. Polskiej wódce. Oddajmy głos frankowi drebinowi:

W temacie polskich smaczków trafiłem na butelkę Wyborowej w Prometeuszu :)
Chciałem nawet taki temat wrzucić na Filmweb ale użyłem szukajki i widzę, że dwa razy było to tam już wspomniane (a myślałem żem taki bystry). Niestety flaszkę widać tylko w wyciętych scenach jak Rapace chowa się przed Inżynierem w tym rozbitym module. Tu można zobaczyć deleted scenes. A tu wrzuciłem ów kadr:

A teraz na drugą nóżkę. Inną polską wódkę wyhaczyłem w polecanych mi tu „Middle Menach” (nie wiem jeszcze, jak mi się podobał film, bo jestem w połowie i ciągle mi ktoś przeszkadza). Voila (na screenie widać średnio, ale nie będę z nim kombinował, zapewniam, że to bevedere’owe drzewko):

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.