+18 Smaczki, odc. 2

Zgodnie z postulatem z pilotowego odcinka „Smaczków”, zanim zacznę kłapać dziobem o co w prezentowanym smaczku chodzi, najpierw zapis wideo smaczka, o którym chcę dzisiaj napisać. I ostrzeżenie, że smaczek może zepsuć największy łotefak pierwszych minut 5×01 „Sons of Anarchy”, choć wielkim spoilerem nie jest. Jednakowoż chcąc czerpać z 5×01 pełną radość w trakcie pierwszego oglądania – tutaj zalecam skończyć lekturę.

(do obejrzenia poniższego może przydać Wam się hasło: YQUBINLH )


s002

Sceny dwie, bo smaczek jest podwójny i złożony. Jak zapewne każdy wie, serialowa Gemma (tutaj ryćkana przez Jimmy’ego Smitsa), czyli Katey Sagal, prywatnie jest żoną Kurta Suttera – twórcy, scenarzysty, aktora i reżysera „Sons of Anarchy”. A jak ktoś nie wie, to właśnie odkryłem przed nim 30% powyższego smaczka. Samo ryćkanie własnej żony z zalecenia męża reżysera niczym nowym dla SoA nie jest, więc samo to na smaczek by nie wystarczyło. Wszak Gemmę już zdążyli zgwałcić badgaje, a i mąż Clay ją posunął na sucho (klimakterium). Tym razem jednak Sutter postanowił podzielić się z kimś jeszcze, tym dziwnym zapewne odczuciem patrzenia się na to jak ktoś obraca ci współmałżonka.

Tym kimś, jak się pewnie już domyślacie, jest w powyższej scenie Wanda De Jesus, czyli pani, która gwałtownie budzi Siostrzyczki Olsen i goni je do roboty. Prywatnie – długoletnia partnerka ryćkającego Gemmę Jimmy’ego Smitsa.

Oto prawdziwy sandwich… 

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.