×

Prevues of coming attractions [20.06.2012]

V/H/S

Q-Prognoza: – Found footage będzie miał się dobrze póki się widzom nie znudzi. Kiedy to nastąpi? Trudno powiedzieć. Na chłopski rozum szybciej niż później. A póki co nie mam wątpliwości, że na powyższym posram się ze strachu 🙂 Choć nie da się ukryć, że bardzo łatwo mnie found footage’ami wystraszyć, bo mam bujną wyobraźnię i empatię chyba też mam. Inna sprawa czy do „V/H/S” będzie potrzebna wyobraźnia, bo wygląda na to, że niekoniecznie.

Sinister

Q-Prognoza: – Też wygląda całkiem ładnie. I trochę found footage’u też jest.

Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Q-Prognoza: – Jakoś nie jestem przekonany. Chyba dlatego, że trochę zbyt to mroczne i poważne, jak na zwykłą napierdalankę. Aczkolwiek ta napierdalanka akurat wygląda zacnie. Wolę chyba jednak w jaskrawokolorowej wersji jak np. w Piranii, a nie w takich szarościach i ciemnościach.

Resident Evil: Retribution

Q-Prognoza: – Lubię tę serię, choć nawet nie pamiętam już o co w niej chodzi 🙂 Najlepiej pamiętam drugiego Residenta w wersji grywalnej i generalnie w tym miejscu się zatrzymałem, a filmy oglądam, bo są miłe dla oka, a nie dlatego, że wyłapuję powiązania, smaczki i inne pierdoły.

Flight

Q-Prognoza: – Nie wiem co się porobiło z Robertem Zemeckisem, ale nie wydaje mi się, że droga z powrotem na szczyty wiedzie przez film o samolocie, który ląduje na dachu(?).

Soar Into The Sun

Q-Prognoza: – 30-sekundowy teaserek i wszystko jasne. Korea Południowa bez zmian – rządzi. I choć nigdy nie lubiłem „Top Guna” to może jego koreańskiego lookalike’a polubię. Szczególnie że wygląda widowiskowo.

The Grand Heist

Q-Prognoza: – Nic nie rozumiem, koreańskich filmów kostiumowych nie trawię, a i tak chciałbym to obejrzeć 🙂

The Master

Q-Prognonza: – Paul Thomas Anderson wcale nie o scjentologach… Może być ciekawie.

Once Upon A Time In Shanghai

Q-Prognoza: – Ale poczekać warto, bo zdecydowanie przydałaby się jakaś fajna kopanina.

The Thieves

Q-Prognoza: – Za „Ocean’s Eleven” też nie przepadam, to może i ten film mi „naprawią” Koreańczycy.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004