×

Prevues of coming attractions [20.05.2012]

Chinese Zodiac

Q-Prognoza: – Dawno niczego ciekawego nie było z Jackie’em. Wygląda na to, że powrót do starego bohatera może to zmienić. Czas podobju Hollywood się skończył, pora wracać do siebie i robić to, co się potrafi najlepiej. A przynajmniej zrobić to po raz ostatni, bo wg zapowiedzi ma to być jego ostatni taki film w karierze…

EDIT: JediAdam, który perfekcyjnie zna kantoński i mandaryński (a także słodko-kwaśny) twierdzi, że Jackie Chan wcale tak nie powiedział. I dobrze.

Switch

Q-Prognoza: – Kontynuujemy krótką podróż po chińskich megagwiazdach, choć powyższa traileroimpresja dużo mniejsze na mnie wrażenie zrobiła.

Maniac

Q-Prognoza: – Francuziki wzięli się za giallo remake’ując grindhouse’owego slashera. Już z tego zdania jasno wynika, że może być ciekawie.

The Possession

Q-Prognoza: – Based on a true story, jacha… Już, już miałem dać QPĘ, ale ujrzałem nazwisko Ole Bornedal w miejscu przeznaczonym dla reżysera.

Hyde Park on Hudson

Q-Prognoza: – Bo pachnie mi rozczarowaniem podobnym do „My Week with Marilyn” (jasne, znowu byłem pewien, że pisałem tego reckę, a tu nie widzę… No więc średnio mi się podobało).

Magic Mike

Q-Prognoza: No znowu , choć szanuję prawa kobiet i uważam, że jeden film o striptizerach na tysiąc filmów o striptizerkach im się należy.

Naked Soldier

Q-Prognoza: – Traileroimpresja ciekawa, tytuł zachęcający… Ciekawi mnie tylko o co chodzi z tą Maggie Q w napisach 🙂 Pewnie o to, że co kilka lat w Chinach rodzi się nowa gwiazda kina łubudu i czas na kolejną.

Antapal

Q-Prognoza: – Chłopaki z tajskiej ferajny wyglądają smakowicie.

Dracula 3D

Q-Prognoza: – Sam nie wiem. Gnoją strasznie ten trailer gdzie nie wejdę, a mnie się… no może „podoba” to za duże słowo, ale klimacik jest. Efekty denne, ale w 3D może będą wyglądać lepiej? Pewnie się nie przekonam, bo do kina wątpliwe, żeby trafiło, a moja domowa technika oglądania filmów jeszcze się takich frykasów nie dorobiła 😉

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004