Szybki Zombiekonkurs – zakończony

Ktoś ma ochotę na wypad do kina w najbliższą niedzielę 12 lutego? Dzięki SPECTATOROWI mam do oddania w dobre ręce jedno podwójne zaproszenie na pokaz filmu „Rammnbock” wraz z animacją „Rosa Alba”. Seans odbędzie się o godzinie 20:45 w Kinie KC w Warszawie.

Zainteresowanych zapraszam do wzięcia udziału w Szybkim Zombiekonkursie. Poniżej znajdziecie kilka pytań, na które odpowiedzi poproszę przysyłać (deadline godz. 16) na adres: quentiin@gazeta.pl
Spośród autorów dobrych odpowiedzi wybiorę jednego szczęśliwca :) A zanim pytania to jeszcze dwa słowa o filmie.

Gdy Michael przyjeżdża do Berlina zobaczyć się ze swoją byłą dziewczyną Gabi, w mieście wybucha epidemia groźnego wirusa, rozprzestrzeniającego się w przerażającym tempie. Mieszkańcy stają się bezmyślnymi maniakami, groźnymi dla otoczenia. Ku zmartwieniu Michaela, Gabi nie mam w domu. W jej bloku spotyka on Harpera – nastoletniego praktykanta wykonującego naprawy hydrauliczne. Udaje im się zabarykadować i nie wpuścić do środka dzikich hord ludzi zarażonych wirusem. Otoczeni przez gromady zombie, Michale i Harper starają się przetrwać. [opis dystrybutora]

Natomiast animacji „Rosa Alba” w reż. Benjamina Szweda to zwycięski film w ogłoszonym przez SPECTATORA konkursie „Horror w shortach”.

A teraz garść zombiepytań. Ciut trudniejszych niż zwykłe audiotelowe. Wystarczy jednak biegła obsługa googla 😛 Niewyraźne dla dodatkowego utrudnienia! 😉 screeny pochodzą z książki „Book of the Dead” Jamiego Russella. Odpowiedziami są tytuł, część tytułu oraz dwa nazwiska reżyserów które widnieją pod znakami zapytania.

1.

Kupiłbyś hotel od tego człowieka?
Dr. Knight (Boris Karloff) ogląda zombiaka w filmie ???

2.

Oto kolejna niewinna ofiara w filmie „The Living Dead at ??? Morgue”.

3.

Reżyserem filmu „Ein Zombie hing am Glockenseil” :) jest ???

4.

Zombie Maestro ??? otoczony hordami statystów w charakteryzacji autorstwa Toma Saviniego podczas realizacji „Dnia żywych trupów”.

Powodzenia.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.