Prevues of coming attractions [21.01.2012]

Resident Evil: Retribution

Q-Prognoza: – Niepokojące są końcowe literki. Telewizyjne jakieś takie. A póki co nic nie wiadomo poza tym, że do Residenta nic nie mam (oprócz dużego sentymentu) i chętnie kolejną część obejrzę.

Casa de mi Padre

Q-Prognoza: – Mnie się podoba. Jak każdy film z pomysłem.

Project X

Q-Prognoza: – Może i będzie śmieszne, ale nie mogę tych amerykańskich cool imprez. Dajcie im polskiego piwa i po pół godzinie koniec imprezy.

Playback

Q-Prognoza: – Thriller, playback – myślałem, że będzie o koncercie Mandaryny. Zapowiada się jednak, że będzie jeszcze gorzej. Christiana Slatera żal. Nigdy nie kumam, jakimi ścieżkami podąża sława w Hollywood. Człowiek gra w dobrych filmach, a tu nagle ląduje na kinowym wysypisku. Ani się nie zestarzał, ani ukraińskiej żony nie bił ani nic. Po prostu wygląda na to, że pewnego dnia zaczął grać w marnych filmach. Niekiedy da się z tej ścieżki powrócić, a niekiedy zostaje się na niej na całe życie. Nie kumam od czego to zależy.

Return

Q-Prognoza: – Wygląda na film z gatunku, jakich mi brakuje – prosty amerykański film o zadupiu. I oby taki był.

Moonrise Kingdom

Q-Prognoza: – Wes Anderson.

Detachment

Q-Prognoza: – Film z gatunku, który rozpoznajemy po muzyce. Nie umiem go nazwać :) odezwa: Dajcie Cranstonowi rolę, na jaką zasługuje, a nie zapychajcie nim dziur!

Jeff, Who Lives at Home

Q-Prognoza: – Aczkolwiek nie jest dla mnie żadną atrakcją wystep Jasona Segela, którego uważam za jednego z najgorszych aktorów, którzy ostatnio zarabiają miliony.

Act of Valor

Q-Prognoza: – Amerykańska armia sobie półtoragodzinną reklamówkę strzeliła, ale jeśli będzie się to fajnie oglądać to nie mam nic przeciwko.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl