Prevues of coming attractions [22.12.2011]

Rozpieszczania zwiastunami ciąg dalszy. Same QL-e chyba nawet 😉

Prometheus

UWAGA, może zniknąć, bo to zdaje się wciąż nieoficjalne źródło.

Q-Prognoza: – Ridley Scott wraca do tego, co potrafi najlepiej. Nie widać w powyższym zwiastunie niczego niepokojącego i jeśli film utrzyma jego poziom to może, może uda się na sali kinowej wrócić do tych pięknych czasów, kiedy po raz pierwszy widziało się „Aliens” (tak, wiem, że to film Camerona, ale a). nigdy nie przepadałem za „Alien” – „8 pasażer Nostromo”, b). „Prometheus” bardziej przypomina „Aliens” – „Decydujące starcie”).

The Hobbit: An Unexpected Journey

Q-Prognoza: – Choć mam nieodparte wrażenie, że wszystko co mi się podba w tym zwiastunie to już było w Trylogii i nie do końca jestem pewien, czy dostaniemy coś nowego czy tylko to samo odgrzane raz jeszcze.

The Dark Knight Rises

Q-Prognoza: – Oczywiście QL, choć taki umiarkowany. Po części dlatego, że powyższy w zasadzie wciąż jest teaserem, a nie normalnym trailerem i poza zasugerowaniem kilku rzeczy, raczej za wiele nie zdradza. Z drugiej strony chyba nie ma tu co zdradzać – ważne, że film zapewne będzie w porządku. Fani Nolana się zachwycą, a ci umiarkowani jak ja powiedzą, że kasy za seans nie stracili. BTW ci badgaje z okolicy 1:05 to sztywni jak statyści w polskim filmie.

Wrath of the Titans

Q-Prognoza: Jedynka mi się w miarę podobała, a tu nie widzę nic, co by miało sprawić, żeby dwójka nie spodobała mi się również przynajmniej w miarę.

Casa de mi Padre

Q-Prognoza: – Potencjał jest. Ale „Trzech Amigos” i tak nie pobije.

Salmon Fishing in the Yemen

Q-Prognoza: – Wygląda na 7/10 czyli sprawiedliwy QL.

Businessman

Q-Prognoza: – Nowy Mahesh :)

Nameless Gangster

Q-Prognoza: – „American Gangster” po koreańsku. Nawet bez rozumienia języka widać potencjał.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.