Prevues of coming attractions [20.09.2011]

Ale zanim zwiastuny, najpierw – przypominam też o konkursie, w którym do wygrania są płyty DVD z filmem „Sucker Punch”. Szczegóły TUTAJ.

The Raid

Q-Prognoza: – Bardzo oczywisty QL, choć warto zaznaczyć, że nie lubię takich zwiastunów z muzyką podłożoną pod zlepek scen z filmu. No ale ostatecznie kto by chciał słuchać indonezyjskiego jazgotu ;P

J. Edgar

Q-Prognoza: – Lubię biopiki, więc i bez oglądania daję QL-a. Potem oglądam na pewno i najwyżej się zawodzę. I wtedy zawodzę do księżyca :)

A z oglądaniem też QL.

Premium Rush

Q-Prognoza: – Fajowe! Takie cellularo-podobne, a ja lubię „Cellular”. Choć trzeba przyznać, że troszeczkę za bardzo koputerem śmierdzi w scenach szybkorowerowych.

The Son of No One

Q-Prognoza: – Z kolei za policyjnymi dramatami nie przepadam. Ten zapowiada się ciekawie, ale nie na tyle ciekawie, żeby przesadzać z oczekiwaniami. Zresztą i tak pewnie najwięcej szumu wzbudzi wąsik Tatuma.

The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1

Q-Prognoza: – Nie jest dobrze, gdy po obejrzanym zwiastunie zastanawiasz się jedynie czy rozwalili to łóżko czy nie. No ale ostatecznie miło, że kręcili w Świebodzinie…

QPA QPĄ, ale to film nie dla wszystkich tylko dla określonej widowni, więc jakiekolwiek prognozowanie mija się z celem.

We Bought a Zoo

Q-Prognoza: – Zawiało standardową i sztampową nudą.

[Rec]3 Genesis

Q-Prognoza: Fajny teaser.

The Best Exotic Marigold Hotel

Q-Prognoza: – Tom Wilkinson – więcej mi nie potrzeba.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl