Prevues of coming attractions [09.09.2011]

The Hunger Games

Q-Prognoza: – Po co oglądać „The Hunger Games” jak można obejrzeć „Battle Royale„?

American Reunion

Q-Prognoza: … – Jest coś bardzo smutnego w tym teaserze. I niekoniecznie to, że Stifler łysieje…

The Double

Q-Prognoza: – Nie wygląda na coś poza standard. Poza tym nie ufam filmom, które zdradzają w trailerze twista. Nawet jeśli nie jest to ostatni twist w filmie. A pewnie nie jest. W trailerze nie zauważyłem, ale też nie wiedziałem, że trzeba szukać – teraz widzę, że do filmu załapała się Stana Katic vel Kate Beckett.

A w ogóle to lubię takie trailerowe ściemy, jak helikoptery latające po mieście, czy też w tym przypadku pod Białym Domem. Potem okazuje się, że w filmie takie ujęcie trwa tyle samo i władowali je, żeby trailer wyglądał efektownie.

The Skin I Live In

Q-Prognoza: – Nie lubię Almodovara (on mnie podobno też), ale widziałem ten zwiastun w zeszłym tygodniu w kinie i podobał mi się.

Retreat

Q-Prognoza: – Czasem mam wrażenie, że takie filmy nie są kręcone dla widzów, ale dla aktorów, żeby mieli gdzie pokazać swoje umiejętności.

The Sword Identity

Q-Prognoza: – Dupy nie urywa.

Ra.One Wersja Pozytywna

Ra.One Wersja Negatywna

Q-Prognoza: :)

Another Silence

Q-Prognoza: – Wygląda na klasykę :)

The Invader

Kiedy tak na to patrzę to sobie uświadamiam, że rzeczywiście – plaże nudystów są zdecydowanie zbyt rzadko pokazywane na ekranie :)

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl