×

Konkurs – Wygraj DVD Sucker Punch

Dawno nie było żadnego konkursu, więc najwyższy czas, żeby w końcu się jakiś pojawił. Okazja ku temu jest dobra, bo parę dni temu miała miejsce premiera DVD i Blu-ray filmu Zacka Snydera „Sucker Punch” (recenzja TUTAJ) i w związku z tym dystrybutor filmu – firma Galapagos – podzieliła się z nami kilkoma płytkami 🙂 Zatem do wygrania są cztery zestawy nagród:

Za miejsce I:
DVD z filmem „Sucker Punch”, filmowa koszulka i różowy 🙂 post-it (notes na biurko)

Za miejsca II – IV
DVD z filmem i różowy 🙂 post-it

No to wiadomo już co jest do wygrania, a teraz dowiecie się, co trzeba zrobić, żeby to wygrać. Nie ukrywałem ostatnio, że byłem (i wciąż jestem) pod urokiem konkursu na blogu Horror Story, więc postanowiłem przekonkursować Was w podobny sposób.

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać recenzję fikcyjnego filmu Zacka Snydera. Reżysera, który oprócz „Sucker Punch” ma na swoim koncie jeszcze m.in. „300”, „Świt żywych trupów” i „Watchmenów”. Zapomnijcie, że kręci „Man of Steel” i wyobraźcie sobie rzeczywistość alternatywną, w której właśnie skończył swój najnowszy film, a Wy go obejrzeliście i macie ochotę go pochwalić, zjechać, postawić mu ołtarzyk, zrównać z ziemią – zrecenzować. (A w celu natchnienia polecam przeczytanie konkursowych prac, jakie przyszły na zalinkowany wyżej konkurs z Horror Story.)

Forma recenzji absolutnie dowolna. Miejsce jej prezentacji takowoż. Można w komentarzach do tej notki, można na swoim blogu z zostawieniem w komentarzach linka do niego, można na Facebooku, można na Twitterze, jeśli nie lubicie się rozpisywać, można też w końcu do mnie na maila quentiin@gazeta.pl jeśli jesteście nieśmiali. Gdziekolwiek, bylebym tylko był w stanie to przeczytać (czyli supertajne konta FB z zablokowanym dla wszystkich wallem raczej odpadają – nie mam umiejętności takich jak haker, który włamał się na skrzynkę Beacie Kempie 🙂 ).

Czasu macie się sporo i raczej nie musicie się spieszyć. Swoje recenzje można podsyłać/prezentować do niedzieli 25 września. Potem jednoosobowa komisja w składzie:
– Quentin
…podejmie tę niezmiernie trudną mam nadzieję decyzję o zwycięzcach.

Powodzenia.

EDIT:

Gość: leming
2011/09/14 14:29:50
A czy jedna osoba może napisać tylko jedną recenzję?

quentiin
2011/09/14 14:35:11
No w sumie nie będą stał na drodze Waszej kreatywności 🙂 więc umówmy się, że max 3, ale koniecznie każda dotycząca innego fikcyjnego filmu.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004