Sypnęło zwiastunami potencjalnych hitów

Czyli Prevues of coming attractions [03.08.2011]

Red State

Q-Prognoza: – Mam mieszane uczucia. Nie przeszkadza mi nagłe przebranżowienie się Kevina Smitha, ale z drugiej strony ta cała strzelanina trochę wskazuje na to, że film podąża w dziwną stronę. Jakby Smith chciał za jednym zamachem udowodnić, że potrafi wszystko robić, nie tylko inteligentne (jedne mniej, inne bardziej) komedie. Ale generalnie oczywiście jest to QJWIE na plus. Niedługo będzie się można przekonać, co do słuszności prognozy.

Battleship

Q-Prognoza: – Liczę na widowisko, bo na ciekawy film to przestałem liczyć po tym, jak to hasbrowe coś wyskoczyło z wody. No ale może będzie i jedno i drugie. Wolałbym jednak, żeby Peter Berg robił szósty sezon „Friday Night Lights” (zaczął pisać kinową wersję, ale remake, a nie kontynuację :( )

Drive

Q-Prognoza: – O tym filmie słyszę już od pół roku co najmniej. Po obejrzeniu tego trailera (dlaczego on jest red band? nie widziałem niczego redbandowego) zastanawiam się co sprawiło, że o tym filmie gada się już tyle czasu. I szczerze mówiąc – nie wiem.

A Good Old Fashioned Orgy

Q-Prognoza: – Nie wygląda na śmieszną komedię. A chyba powinno.

The Ides of March

Q-Prognoza: – Sorry, Ryan, znów nie widzę tu nic ciekawego. Ale to zupełnie nic. No poza obsadą oczywiście, ale jak już pisałem – przestałem się na obsady nabierać. Wygląda na przeciętny president movie, w którym nie ma nic intrygującego. Ojej, zdradzi czy nie zdradzi? ŁAŁ! 😛 No i zbyt banalny tytuł, który chyba tylko amerykańskich popcornowców zaintryguje.

Tower Heist

Q-Prognoza: – O, Murphy żyje! O, Leoni żyje! O, Broderick żyje! 😛 Pierwszy dobry film z Eddie’em Murphym od niepamiętnych czasów („Dreamgirls” nie liczę, bo to nie było „film z Murphym”)? Daję mu szansę! :)

Red Tails

Q-Prognoza: – Kurde. Wiem, że będzie za dużo patosu i domyślam się, że będzie za dużo komputera, ale mam nadzieję, że to filmu nie popsuje. Zapowiada się kolejne widowisko i mam nadzieję, że cała akcja nie poszła w trailer, bo historia chłopaków z Tuskegee zasługuje na lepszy film niż ta telewizyjna pierdoła sprzed lat… ATSD Cranston ostatnio gra wszędzie, a jeszcze nic ciekawego nie zagrał. Wot ironia.

Margin Call

Q-Prognoza: – Znowu mi chcą nazwiskami oczy zamydlić. Swoją drogą to jakiś nowy trend (to samo w „Red Tails”), żeby do trailera wydawać by się mogło kinowego filmu ładować telewizyjną czcionkę napisów?

Haywire

Q-Prognoza: – Trzeba wprowadzić do słownika nowe pojęcie – obsadowiec. Wygląda nieźle, ale nie ma niczego, co by kazało powiedzieć: WOW!

In Time

Q-Prognoza: – Myślę, że to najgłupszy pomysł na film, jaki widziałem od lat.

Twixt

Q-Prognoza: – Do połowy było QL, potem zaczęło się robić dziwnie.

Texas Killing Fields

Q-Prognoza: – Kurde, zajebiście to we włoskim dubbingu brzmi :) Szkoda, że to tylko trailer nie wiedzieć czemu najpierw wypuszczony po włosku.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl