Prevues of coming attractions [28.08.2011]

Carnage

Q-Prognoza: – No cóż, niezbyt zachęcające. Gwoździa do trumny dobiły dosztukowane chyba w fotoszopie dopiski. Carnage (dopisane: „by Roman Polanski”) itd.

Tinker Tailor Soldier Spy

Q-Prognoza: – Jestem fanem filmów robionych przez reżyserów z Europy, którym we własnym grajdołku udało się zrobić film, który obejrzał cały świat i którzy dzięki temu dostają przepustkę do czegoś więcej. Wciąż czekam aż uda się to jakiemuś Polakowi, ale coś mi mówi, że jak ja się za to nie wezmę… 😉

The Artist

Q-Prognoza: – No i cóż tu więcej powiedzieć poza QL? Pomysł i oryginalność, drodzy reżyserowie. To się liczy, a nie miliony dolarów wydane na jajca transformerów.

Robotropolis

Q-Prognoza: – Z drugiej strony trochę milionów czasem się przydaje… :)

Babycall

Q-Prognoza: – Jag förstar inte, men det ser bra ut. Jag vet inte om skräck eller thriller, sa jag ger här. Google Översätt regler. Även om det verkar som jag inte borde översätta till svenska, men norska.

ID: A

Q-Prognoza: – Trochę zachęcających obrazków w teaserze to ciut za mało, ale na pewno jest to QJWIE na +.

The Outrage

Q-Prognoza: – Odcięty łeb w trailerze zawsze zapowiada dobrze. Niepokoi piskliwy łysy koleś z „Ong Bak”.

The Dirty Picture

Q-Prognoza: – Oparta na faktach historia sexy aktorki, która skończyła źle z Vidyą Balan i Naseeruddinem Shahem w roli Rajinikantha? Biorę! :)

Metro

Q-Prognoza: – Jakieś pytania? :)

Baikonur

Q-Prognoza: – Urocze 😉

Kong Curling

Q-Prognoza: – Lubię curling! #chceto

Trishna

Q-Prognoza: Wiem, że nic nie wiem.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl