Prevues of coming attractions [23.06.2011]

Killer Elite

Q-Prognoza: – Niespodzianka. Tyle ostatnio remake’ów kręcą, że można by wziąć za pewnik, że to też remake. Filmu Peckinpaha pod tym samym tytułem. Ale nie! Ten należy do drugiego obecnie popularnego nurtu – „oparte na prawdziwej historii”. A sam trailer zapowiada ciekawy film, choć ten QL taki bez emocji póki co. (EDIT: Po obejrzeniu kolejnych zwiastunów zmieniłem QL na QJWIE – tamte były lepsze 😉 )

Footloose

Q-Prognoza: – Żenua.

Moneyball

Q-Prognoza: – Amerykanie wiele są w stanie spieprzyć, ale sportowego filmu z Bradem Pittem raczej nie spieprzą. A że wygląda na baseballową wersję „Friday Night Lights” to jeszcze lepiej.

Conan the Barbarian

Q-Prognoza: – To jest to Światełko W Tunelu, o którym tyle się mówi. Oby się tylko nie okazało, że to zwiastun unrated wydania DVD.

1920 Bitwa Warszawska

Q-Prognoza: – Chyba mam dzisiaj dobry dzień :) No ale łatwo jest krytykować, a szlachetnym jest znaleźć coś pozytywnego :) I ten trailer jest dla mnie pozytywny. Oczywiście tylko w tych momentach, gdy nikt nic nie mówi. Bo gdy otwierają buzię… No ale na wyrost i dla zachęty QL.

A Dangerous Method

Q-Prognoza: – Trailer jest beznadziejny, oglądać się nie da tych przejść co pół sekundy. No i fest Cronenberga podpisali. Tyle filmów chłopina zrobił, a tu te najnowsze, żeby czas kinoman XXI wieku się nie pogubił w jakichś starociach. Ale film z gatunku takich co to je lubię i myślę, że całość będzie pozytywna. Choć Keiry nie powinni chłostać w gorsecie 😛

Attack the Block

Q-Prognoza: – „Super 8” w wydaniu, w jakim „Super 8” nigdy by „nie odważyło się” pokazać. Cokolwiek to znaczy 😉

Bellflower

Q-Prognoza: – Jak dla mnie za ambitne 😉

Flypaper

Q-Prognoza: – Fajne, ale mam wrażenie, że już cały film obejrzałem.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.