Wdrożenie i opieka: MimasTech
Szokujące newsy!

Kim Jong-il dał cancela serialowi

U nas Donald Tusk zamyka stadiony, a w Korei Północnej Kim Jong-il zdjął z wizji serial wyprodukowany na jego rozkaz. Co za tym idzie nie udała się próba nakręcenia serialu, który miałby konkurować z podobnymi produkcjami z Korei Południowej. Produkcjami, które na północy są zakazane, a ich oglądanie równe jest ze zdradą stanu… Jednak nawet Wielki Wódz nie wygrywa z piractwem (choć nie wiem na czym oni tam oglądają pirackie DVD, na gramofonie chyba…).

Oparty na faktach „Kye Wol-hyang”, bo o nim mowa, opowiadał o XVI-wiecznej prostytutce, która podczas japońskiej inwazji uwiodła japońskiego generała Konishiego Yukinagę doprowadzając go do popełnienia samobójstwa. Widzom pomysł się nie spodobał i oglądalność serialu była wyjątkowo niska. Kim Jong-il po obejrzeniu jednego z odcinków zdenerwował się i tyle widzieli „Kye…” w telewizji.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.