Kung Fu Panda 2 3D – rozdaję wejściówki

Dawno żadnych wejściówek nie było tu do rozdania. Ale znów są! Dzięki Klubowi Filmowemu Orange mam 5 podwójnych wejściówek na przedpremierowy pokaz filmu z tytułu notki i nie zawaham się ich użyć. Przy ich rozdawaniu postawiłem na prostotę. Co za tym idzie wydumałem coś takiego: jedną podwójną wejściówkę otrzyma pierwsza osoba, która skomentuje tę notkę. Kolejną otrzyma pierwsza osoba, która skomentuje notkę jutrzejszą itd. Co za tym idzie:

– podwójna wejściówka numer jeden dla pierwszej osoby, która skomentuje notkę środową (dzisiejszą) – warto dodać w komentarzu, że się chce tę wejściówkę, to zdecydowanie ułatwi mi rozdawanie :)
– podwójna wejściówka numer dwa dla pierwszej osoby, która skomentuje notkę czwartkową
– podwójna wejściówka numer trzy dla pierwszej osoby, która skomentuje notkę piątkową
– podwójna wejściówka numer cztery dla pierwszej osoby, która skomentuje notkę sobotnią
– podwójna wejściówka numer pięć dla pierwszej osoby, która skomentuje notkę niedzielną

Trzymajcie kciuki, żeby notki były ;)))

Jedna podwójna wejściówka na jedną osobę, więc jak już ktoś załapie się na swoją, to potem niech będzie tak miły i nie próbuje załapywać się na następną :) Gdyby któregoś dnia nikt się na wejściówkę nie załapał, to przejdzie ona na dzień następny.

Uff :)

Teraz najważniejsze. Przedpremierowy pokaz filmu odbędzie się 26 maja o godzinie 19:00 w CC Bemowo. To w Warszawie 😉

A gdyby ktoś przez ostatnie lata wychowywał się na Papui Nowej Gwinei, to już mówię, co to za film ten „Kung Fu Panda 2 3D” – (opis za dystrybutorem) Komedia twórców hitów Shrek, Madagaskar i Kung Fu Panda. Spełniły się marzenia Po i jest on teraz Smoczym Wojownikiem. Wraz z przyjaciółmi, mistrzami kung fu, czyli Potężną Piątką: Tygrysicą, Żurawiem, Modliszką, Żmiją i Małpą, chroni Dolinę Spokoju. Ale nowe wspaniałe życie Po jest zagrożone. Oto straszliwy złoczyńca planuje wykorzystać pewną sekretną broń, by podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Po i Potężna Piątka muszą wyruszyć w podróż przez kraj, aby stawić czoła zagrożeniu i zniszczyć zło. Ale jak Po pokona broń, zdolną pokonać kung fu? Musi spojrzeć wstecz i odkryć tajemnicę swego pochodzenia. Tylko wtedy będzie umiał uwolnić siłę, której tak bardzo potrzebuje do zwycięstwa.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.