Prevues of coming attractions [20.04.2011]

Rise of the Planet of the Apes

Q-Prognoza: – Przez większość trailera skłonny byłem do QJWIE, bo nic z niego nie wynikało ponad to, że wypadało twórcom zarzucić jakimś trailerem więc zarzucili byle co, ale potem radykalnie poszło to wszystko w stronę QPY. Niektóre rzeczy lepiej zostawić wyobraźni.

The Help

Q-Prognoza: – Nie znam książki, ale myślę, że ją spieprzyli :) QJWIE, bo lubię takie historie (jak w filmie, a nie historie o zniszczeniu książki kiepską ekranizacją 😛 ). PS. Fajny pp coca-coli.

Abduction

Q-Prognoza: Mega – Szkoda Michaela Nyqvista na taki film. W ogóle szkoda połowy obsady, która się tam przewija. Gdzie się podział ten John Singleton od „Boyz n the Hood”?

Cowboys & Aliens

Q-Prognoza: – Nadal nie jestem przekonany.

Super 8

Zwiastun bezprognozowy zarzucony w ramach ciekawostki z gatunku „co to jeszcze ludzie wymyślą, żeby zareklamować film”. Film, który już dawno dostał ode mnie mocnego QL-a aczkolwiek trochę ostudziły mnie pogłoski o blobie.

Stake Land

Q-Prognoza: – „Stake Land” przefrunął po festiwalach, pozgarniał nagrody, pozbierał świetne recenzje, a teraz może w końcu zwykli ludzie spoza USA będą go sobie mogli obejrzeć. Czyli jak powinien wyglądać „The Walking Dead„, gdyby był dobry.

Ready

Q-Prognoza: – Faktów nie oszukasz. Drugi „Dabangg” to nie będzie.

Winter of the Dead (Meteletsa)

Q-Prognoza: – Trochę za sztuczne.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.