Prevues of coming attractions [18.02.2011]

Something Borrowed

Q-Prognoza: – WOW, ktoś chyba nie powiedział reżyserowi zwiastuna, że powinno się w nim znaleźć coś ciekawego. Cokolwiek.

11-11-11

Q-Prognoza: qjwie – Nic na razie nie wskazuje na to, żeby ktokolwiek wzniósł się ponad przekonanie: „mamy fajny tytuł, reszta niepotrzebna”.

X-Men: First Class

Q-Prognoza: qjwie – Trailer spoko, ale dupy nie urywa. Dlatego mając w pamięci „Wolverine’a” wolę być sceptyczny (choć wiem, że raczej „Kick-Assa” powinienem mieć w pamięci).

Hop

Q-Prognoza: dgdg – Czasem odpuszczam animkom :) Wygląda ciekawie – byle nie z dubbingiem. A tak poza tym to wygląda na to, że Hollywood chce podbić nowe tereny i wprowadzić modę na filmy wielkanocne. W sumie słusznie, ile można oglądać filmy bożonarodzeniowe.

Trust

Q-Prognoza: ddgdf – Cóż, na „Hard Candy” to nie wygląda. No i reżyser niepokojący 😉 – Ross z „Przyjaciół” (It’s Alive!).

Thor

Q-Prognoza: eggeg – No dobra, niech będzie, że QL. Ale tylko dlatego, że młotek jakby mniej gumowy. Aczkolwiek te potwory czy co to tam jest i migawki z rodzinnego miasteczka tytułowego bohatera bardziej zabawne niż poważne.

The Showdown

Q-Prognoza: sdff – Nie jest źle, ale zabrakło czegoś tak konkretnie chwytającego za moje zainteresowanie. Do połowy wyglądało na kolejną wersję „Piekła na Pacyfiku”. Potem już mniej :)

Camelia

Q-Prognoza: qpa zapewne i miałem nie wklejać, ale jednak wklejam co by wspomnieć o trzecim epizodzie. Bo to film trzyepizodowy nakręcony przez reżyserów z Korei, Japonii i Tajlandii. Pierwsze dwa segmenty wyglądają za ambitnie do oglądania, za to trzeci tożto remake(?) Żelaznej Cipki! WOW! Ciekawe, czy będzie smyranie stopą :)

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.