Prevues of coming attractions [15.10.2010]

Drive Angry 3D

Q-Prognoza: aa – Byłby QL, ale zabrał go w pizdu Fichtner. Odważny człowiek z tego Cage’a. Wystąpi w filmie, który jest zlepkiem dwóch jego największych klap – „Ghost Ridera” i „The Wicker Mana”. No ale dwa minusy dają plus.

Wrecked

Q-Prognoza: aaa – Nie znam drugiego takiego aktora, któremu Oscar… 😉 Wygląda intrygująco, ale wygląda też na to, że w trakcie kręcenia „Predators” usłyszeli o „Buried” z Reynoldsem i postanowili przerobić pomysł na własną mańkę. Nie chce mi się sprawdzać korelacji, bo pewnie nie ma żadnych, ale na oko wygląda jakby Adrien w lesie w jeden dzień kręcił „Predators”, a w następny „Wrecked”. I tak na zmianę.

Faster

Q-Prognoza: ww – Dwa razy znowu. Znowu QJWIE, bo niby QL (krwawa zemsta jest zwykle QL), ale coś zgrzyta. A drugie znowu, bo powtórzę to, co pisałem na Facebooku – Niedobrze, gdy w zwiastunie giną wszystkie osoby z listy do zabicia.

The Tourist

Q-Prognoza: www – Na szczyt szału to nie wygląda. Angelina coraz brzydsza, Deppowi kończą się pomysły na to jak mógłby jeszcze inaczej wyglądać w filmie… QPA taka niesprawiedliwa, bo film pewnie będzie niezły. Ale hitu nie wróżę.

The Tempest

Q-Prognoza: ww – Taymor znów się bierze za Szekspira. Wygląda na kino dla ęteligętów (minus Brand), ale skoro „Tytus Andronicus” zadziwiająco mi się podobał, to nie przekreślam, choć jam prosty kinoman.

Cool It

Q-Prognoza: Zgodnie z tytułem:

127 Hours

Q-Prognoza: sws – „Buried”, „Wrecked”, „127 Hours”… wszystkie te filmy dobre być nie mogą. Nie ma takiej możliwości. Zatem ruletka.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl