Prevues of coming attractions [04.10.2010]

Dawno nie było… Trochę dobrych trailerów na tym zapewne ucierpiało. Ale nie ma tego złego – zapewne więcej gównianych trailerów Was ominęło.

Paranormal Activity 2

Q-Prognoza: ql – Wciąż nie widziałem jedynki, ale chyba nie muszę, żeby wiedzieć, że oglądana za dnia nie zrobi na mnie wrażenia, a oglądana w nocy mnie wystraszy. Bo uważam, że wystraszyć widza jest wyjątkowo prosto. Ale że nie lubię się wystraszać, to nie oglądam. Co nie zmienia faktu, że powyższy zwiastun jest zachęcający i zapewne film swój cel osiągnie.

A jeśli chcecie się o tym przekonać na własne oczy to filujcie na Q-Bloga – już za parę dni będzie tu do wygrania parę wejściówek na pokaz przedpremierowy.

Skyline

Q-Prognoza: qjwie – Przekombinowaniem (i Angelem :) ) można zepsuć wszystko. Rozpierdusze jestem na tak, ale boję się, że zepsuje ją to całe wsysanie ludzi, potwory z przylepcami i siniejące gały.

Och, Karol 2

Q-Prognoza: ql – Mam powody przypuszczać, że będzie to dobry film. Aczkolwiek muszę przyznać, że oryginału nie lubię.

I Am Number Four

Q-Prognoza: qpa – Ręka do góry – komu jeszcze zapachniało nowym „Twilightem”? No ale warto było zwrócić uwagę ze względu na chyba pierwszego gleeka robiącego karierę w kinie.

True Grit

Q-Prognoza: qjwie – Coenowie Coenami, ale mam wrażenie, że western znowu musi sobie parę lat na półce poleżeć, żeby na nowo przeżyć swój renesans skutkujący świetnym filmem.

The Warrior’s Way

Q-Prognoza: qjwie – Na dwoje babka wróżyła, ale jedno nie pozostawia wątpliwości – polski tytuł powinien brzmieć: „Bohaterowie Bluboksa”.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl