Pamiętacie o chipsach?

Nie pamiętacie? To ja Wam przypomnę :) Nie martwcie się, to już ostatni raz, kiedy Wam o tym przypominam.

Bo potem będę przypominał na przykład o kozim mleku, ale o chipsach już nie 😛 Żartuję.

A zresztą – jakby nie było, jeszcze jedna notka o chipsach jest konieczna, bo gdy ostatni raz o nich pisałem, to swoją ignorancją spowodowałem zignorowanie jeszcze jednej słynnej sceny jedzenia chipsów. Rozpisałem się o japońskim anime, a tymczasem nie od dziś wiadomo, że cudze chwalicie, a swego nie znacie. Na szczęście od czego mam Was, którzy szybko przypomnieliście mi „Dzień świra” i scenę, której niniejszym poświęcam należne jej miejsce w wątku dotyczącym najsłynniejszych scen jedzenia chipsów:

A dlaczego nawijam kolejną notkę o chipsach. Ano dlatego:

Można wygrać 50 tys. złotych polskich. A to tylko na początek. Wystarczy władować się na stronę http://lays.pl/ i tam zaproponować jakiś ekstra smak chipsów wraz z uzasadnieniem swojej propozycji. Można też pchnąć SMS-a pod nr 70707 (koszt 61 groszy z VAT). Poszukiwane są przede wszystkim smaki oryginalne i niepowtarzalne, ale również smaczne. Swoje propozycje można nadsyłać do 12 listopada.

Jury wyłoni czterech półfinalistów, autorów najciekawszych propozycji. Każdy z nich otrzyma po 10 tys. zł., a ich smak zostanie stworzony od podstaw i wprowadzony do sprzedaży. Kiedy wybrane smaki pojawią się na półkach sklepowych, każdy z konsumentów będzie mógł zagłosować na ulubioną przekąskę. W wielkim finale akcji 13.5.2011 r. zostanie wyłoniony zdobywca największej liczby głosów, a zwycięski smak chipsów zagości na dłużej wśród dostępnej gamy chipsów Lay’s.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl