Przegląd chcętów

Cały dzień zbierałem się do stuknięcia porządnej notki, ale mi nie wyszło. Ale nie martwcie się, i tak miała to być recenzja tollywoodzkiego filmu! 😉

Nie może być jednak tak, żeby puchami straszyło na blogu. W związku z tym podrzucę prosto z Q-blogowego Facebooka ze dwa na krzyż trailery filmów, na które aktualnie czekam skoro zwolniło się miejsce po „The Expendables” i „Predators„.

Najpierw koreański remake „A Better Tommorow” Johna Woo! „Invincible”:

A tiepier powracający Rutger Hauer i lekko niepokojący japońską niedbałością do krwawych efektów specjalnych Machete-wannabe, czyli „Hobo with the Shotgun”:

I jeszcze jedna Korea (bo wiecie, nakręcam się na południowokoreańskie kino na nowo – już się zaopatrzyłem tylko nie mam kiedy obejrzeć). „Dream Home”:

I to chyba tyle. Nie czekam na zbyt wiele… BTW Asiek właśnie z kimś (o, już wiem z kim; kontrpozdrawiam) konsultuje przez telefon pomysły na wieczór panieński czyjśtam. Jakieś tańce arabskie, podrywanie kelnerów, warszawski party-tramwaj i inne tańce erotyczne. Jak dojdę do słowa to zaproponuję im:

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl