×

Poproszę na Gwiazdkę

3-dyskowe „Video Nasties: The Definitive Guide”, które wyjdzie 11 października, a które już dzisiaj można zamawiać TUTAJ. Ostatecznie nie musi być Gwiazdka – 18 października mam imieniny. Kosztuje niecałe 15 funtów, czyli 6.8 kilograma 😉 Okładki 39 filmów, o których będzie tam można usłyszeć zobaczycie TUTAJ choć parę okładek się powtarza i podejrzewam, że mają tam mały burdel. Powtarza się na ten przykład film, którego remake w reżyserii Ridleya Scotta jest moim największym marzeniem (choć gambit oficjalnie po „Robin Hoodzie” stwierdził, że Scott nie jest już nazwiskiem, na które należy zwracać uwagę).

Śpiący jestem i może to przez to czegoś nie kumam, ale wrażenie burdelu (który w niczym mi nie przeszkadza) potęguje opis zawartości trójpaka, w którym po raz pierwszy na DVD mają się ukazać 72 zwiastuny filmów zbanowanych przez jednych z najsurowszych cenzorów na świecie – cenzorów brytyjskich.

A, już wiem ococho, nie doczytałem. Na DVD1 znajdzie się 39 filmów zbanowanych na amen i ściganych po sądach za deprawowanie widzów, a na DVD2 reszta 33 filmów, które najpierw dostały bana, a potem zmieniono co do nich decyzję. Natomiast na DVD3 znajdziemy wywiady z Ruggero Deodato, Neilem Marshallem (grrrauuu), Christopherem Smithem oraz z cenzorami.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004