Wdrożenie i opieka: MimasTech
Szokujące newsy!

Poproszę na Gwiazdkę

3-dyskowe „Video Nasties: The Definitive Guide”, które wyjdzie 11 października, a które już dzisiaj można zamawiać TUTAJ. Ostatecznie nie musi być Gwiazdka – 18 października mam imieniny. Kosztuje niecałe 15 funtów, czyli 6.8 kilograma 😉 Okładki 39 filmów, o których będzie tam można usłyszeć zobaczycie TUTAJ choć parę okładek się powtarza i podejrzewam, że mają tam mały burdel. Powtarza się na ten przykład film, którego remake w reżyserii Ridleya Scotta jest moim największym marzeniem (choć gambit oficjalnie po „Robin Hoodzie” stwierdził, że Scott nie jest już nazwiskiem, na które należy zwracać uwagę).

Śpiący jestem i może to przez to czegoś nie kumam, ale wrażenie burdelu (który w niczym mi nie przeszkadza) potęguje opis zawartości trójpaka, w którym po raz pierwszy na DVD mają się ukazać 72 zwiastuny filmów zbanowanych przez jednych z najsurowszych cenzorów na świecie – cenzorów brytyjskich.

A, już wiem ococho, nie doczytałem. Na DVD1 znajdzie się 39 filmów zbanowanych na amen i ściganych po sądach za deprawowanie widzów, a na DVD2 reszta 33 filmów, które najpierw dostały bana, a potem zmieniono co do nich decyzję. Natomiast na DVD3 znajdziemy wywiady z Ruggero Deodato, Neilem Marshallem (grrrauuu), Christopherem Smithem oraz z cenzorami.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl