Uwaga Katowice! Uwaga Wrocław!

Są bilety do rozdania. Za całkowitą darmoszkę. Wystarczy poświęcić chwilkę i już – bilety są Wasze. Jeśli więc mieszkacie w Katowicach lub Wrocławiu lub okolicach tych dwóch miast, to nie ma no czekać.

Do zdobycia 20 podwójnych zaproszeń do Wrocka i 20 podwójnych zaproszeń do Kacowic. Zaproszenia są na przedpremierowy pokaz filmu „Tak to się teraz robi” [„The Switch”], który odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 20:00 odpowiednio w  Cinema City Korona we Wrocławiu i Cinema City Punkt 44 w Katowicach.

Co zrobić, żeby je dostać? Zgłosić się w komentarzach do tej notki. Wystarczy zwykłe „ja!” i miasto, do którego chcecie pójść na seans (Katowice bądź Wrocław :P). Wejściówki powędrują do pierwszych dwudziestu osób z Wrocka i pierwszych dwudziestu osób z Katowic. Po wpisaniu się do komentarzy poproszę o wysłanie do mnie maila z Waszym imieniem i nazwiskiem (i nickiem, jakim wpisaliście się w komentarzach, żebym nic nie porąbał 😉 ) na adres: quentiin@gazeta.pl

I to wszystko. Czekam na zgłoszenia do poniedziałku rano.

Wejściówki funduje Klub Filmowy Orange

Klub Filmowy Orange on Facebook

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl