Podążam z duchem czasu

Założyłem Q-Blogowi pejsbukową stronę. Nie wiem trochę po co, ale może to nie taki głupi pomysł. W końcu łatwiej tak zarzucić jakimś filmowym linkiem czy innym takim, a żeby pisać na bloga zbiorczo, to zwykle nie chce mi się zebrać.

Potem zarzucę wklejką do bocznej szpalty spychając pewnie troszkę w dół blipa, ale jeszcze nie teraz, bo do tego trzeba większego magika ode mnie. łatwiej wklejkę pacnąć tutaj:

Przy okazji przypominam, że jeszcze zostało parę darmowych wejściówek do Katowic i Wrocławia na „Tak to się teraz robi”. PS. OGŁOSZENIE PARAFIALNE może tu lepiej widoczne: Zakończyły się zapisy, ale:

@surak i @Basya
Potrzebuję na maila Wasze nazwiska! Czekam do 12:00, bez nazwisk wejściówki przepadną!

EDIT: Mam w dupie, nie wiem, czemu tło jest tutaj czarne. Mało to ważne, więc nie walczę i zostaje tak jak jest. W bocznej będzie ładniej, niech no tylko magika dorwę 😛

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl