×

Kolejny Szybki Konkurs

EDIT poranny – zaproszenia ROZDANE. KSK zakończony. Notka  konkursowa zostaje na pamiątkę. Koniec EDITA porannego.

A nawet bardzo szybki. Do zdobycia cztery podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu „Stosunki międzymiastowe” [„Going the Distance”]. Zaproszenia do Warszawy, a dokładnie do:

Cinema City Promenada, dnia 8.9.2010 (środa) o godzinie 20:00.

Konkurs szybki, więc tym razem nie będzie żadnych losowań, a tylko – kto pierwszy ten lepszy. Ale i pytania konkursowe będą trudniejsze 😛 Cztery wejściówki, czteroczęściowe pytanie. Odpowiedzi na nie przysyłajcie z tematem „KSK” jak zawsze na adres quentiin@gazeta.pl – oprócz odpowiedzi podajcie swoje imię i nazwisko (odpowiedzi w komentarzach pod tą notką nie będą brane pod uwagę). Cztery pierwsze osoby, które podadzą prawidłowe odpowiedzi dostaną po jednym podwójnym zaproszeniu. Proste mam nadzieję 🙂

A teraz pytanie konkursowe. W filmie „Stosunki międzymiastowe” występują Drew Barrymore i Justin Long, więc i z nimi związane będzie pytanie. Poniżej znajdziecie cztery zdjęcia z poprzednich filmów tej dwójki (w których występowali osobno :P). Na zdjęciach raz lepiej raz gorzej (ze wskazaniem na gorzej) wklejone zostały twarze znanych polityków (nie wiem, dlaczego akurat polityków ;P ). Należy zgadnąć facjatę jakiego aktora zastępują i wysłać do mnie nazwiska tych czterech zastąpionych aktorów oraz tytuły filmów, z jakich pochodzą fotki.

1.

2.

3.

4.

Powodzenia. Wiem, że to strasznie trudna zagadka! 🙂

Wejściówki funduje Klub Filmowy Orange

Klub Filmowy Orange on Facebook

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004