Z dyktafonem po kawiarniach (12)

Czyli Aśka wywiady ze znanymi i lubianymi (no przez kogoś na pewno :) ).

„Nie jadłam robaków, nie zjadłam również psa, który był serwowany w Chinach, ani ropuchy. (…) Natomiast zdarzyło mi się zjeść kangura, krokodyla i zebrę.”
– wakacyjny wywiad z Kasią Glinką KLIK:

„Ostatnio rozmawiałam ze studentem tej szkoły, który powiedział, że to miejsce dla masochistów” – cz. 1 wywiadu z Anią Karczmarczyk KLIK:

„Ja posłałam moje „łóżko” i (…) nie mam zamiaru rezygnować z intymności” – cz. 1 wywiadu z Olgą Bołądź KLIK:

„Lubię zjeść coś, czego jeszcze w życiu nie jadłam. Ale nie musi się to wiązać od razu ze zjedzeniem trującej ryby. „ – wakacyjny wywiad z Izą Kuną KLIK:

„W zeszłym roku podróżowaliśmy z plecakiem po Rumunii. (…) W domach polskich, gdzie za niewielkie pieniądze można na karimacie przenocować, gościła wycieczka z Radia Maryja i dla nas nie było już miejsca.” – wakacyjny wywiad z Martą Chodorowską KLIK:

„Ostatnio przyjaciółka przywiozła mi czosnek z Grecji” – wakacyjny wywiad z Katarzyną Zielińską KLIK:

„Mieści się tam słynna restauracja – nazywa się: Blue Mary i bywali w niej najsłynniejsi tego świata. Marlon Brando, Robert de Niro, Diana Ross, Julio Iglesias, Roman Polański, Ringo Star i teraz dopisałem się do listy i ja” – wakacyjny wywiad ze Zbigniewem Buczkowskim KLIK:

„Pieczone mrówki, słynnego artysty Daniela Spoerriego. Pamiętam, że zrobiły na mnie wstrząsające wrażenie.” – wakacyjny wywiad z Małgorzatą Potocką KLIK:

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl