WTF? Plus Jutro będzie futro

Już miałem pisać wszystko mówiący tytuł notki: „Neil Marshall znowu da radę”, ciesząc się z krwi w nowym zwiastunie „Centuriona”, gdy nagle na końcu zwiastuna wzrok mój przykuło to coś:

Co to za nowy wynalazek jakiś? I jakim cudem wierzą w to, że przez pirackie kopie film nie będzie spalony zanim dotrze do kin? Chyba, że czegoś nie rozumiem…

Aha, zwiastun jeszcze:


Centurion

A skoro o zawiłościach dystrybucji, to jeszcze jedno słówko na temat dystrybutorów polskich, którzy zapewne nieświadomie acz trafnie zdefiniowali sprawę dystrybucji filmów w Polsce. A chodzi o film „Hot Tub Time Machine”, który na ekrany polskich kin wejdzie w tym tygodniu. Zważywszy, że już zdążył pojawić się na DVDR5, to polski tytuł tego dzieła mówi wszystko: „Jutro będzie futro”… 😉

I na dobry koniec notki, mały zwiastunik od braci naszych Japończyków, którzy do perfekcji posiedli łączenie w tytuły cool słów, których nikt by tak oprócz ich nie połączył. Padnijcie na kolana przed mieczami w cyckach, czyli „Mutant Girls Squad”:

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl