Prevues of coming attractions [03.06.2010]

Dinner for Schmucks

Q-Prognoza: – Jakoś nie mam przekonania do wygłupów bez jakiegoś wyraźnego pomysłu. Wygłupy widzę, pomysłu nie = QPA. Choć pewnie gdzieś tak koło 4(6) uda mu się wznieść. Filmowi znaczysię.

Scott Pilgrim vs. The World

Q-Prognoza: wfw – QL na wyrost, ale zwiastun na tyle oryginalny, że żal mu QJWIE dawać. Może być kawał fajnego filmu i raczej fachowcy się za niego wzięli, więc wierzę. Co mi pozostało.

Morning Glory

Q-Prognoza: dddd – Napakowany gwiazdami przeciętniak o telewizji, jakich było już sto milionów.

The Last Exorcism

Q-Prognoza: fff – Nazwisko Eli Rotha odstrasza, ale im dalej w trailer tym ciekawiej. Może inaczej – tym więcej ciekawych scenek shockerowych. Temat wałkowany na sto milionów sposobów (znów) i wydaje się, że chłopcy biorą się za temat dla mężczyzn, ale może ten droższy kolega „Paranormal Activity” da radę. Zobaczymy.

Nowhere Boy

Q-Prognoza: ffdf – No, w końcu czystosumieniowy QL. My kind of movie bez two zdań. Już za samo brzmienie angielskiego angielskiego dostałby QL-a. Kto by pomyślał, że kolega z „Love Actually” wyrośnie w Paula McCartneya.

Megamind

Q-Prognoza: Nie lubię animków. Ale już olałem wrzucenie tu zwiastuna „Rio”, więc ten niech sobie będzie.

Easy A

Q-Prognoza: ddd – Naciągane. A naładowanie przebojami podejrzane. Cóż, podejrzliwy jestem, co poradzę.

Spoon

Q-Prognoza: Hmm – Czy to możliwe, że koleś, którego do niedawna nikt nie znał i niczego godnego uwagi nie zrobił (Sharlto Copley) jest w stanie napisać i wyreżyserować dobry film? Nie wiem. Tak czy siak – Bóg ZEV powraca.

Thirteen Assassins

Q-Prognoza: dsd – Dobrych filmów o samurajach nigdy dość, a kto zrobi lepszy film o samurajach niż sami samuraje? Wygląda ładnie, na QL starczy. Całość reżyseruje Takashi Miike, ale szczerze mówiąc nie widzę powodu, by się tym ekscytować. Miike zdaje się doszedł do wniosku, że nie ma co kręcić filmów, których nikt nie rozumie i nakręcił normalny film. A co za tym idzie jest to normalny film, a nie film Takashiego Miike… Oj tam, każdy by się wypśtykał z oryginalności, gdyby reżyserował po kilka filmów rocznie.

Chasing 3000

Q-Prognoza: ddd – Wygląda na solidnego Disneya bez Disneya. takiego bardzo amerykańskiego z bejsbolem, drogą przez Stany i najwyraźniej motocyklistów o gołębich sercach. A ja takie pierdoły  lubię.

BreadCrumbs

Q-Prognoza: dedw – Wygląda solidnie, ale nie na QL-a. No i widzę, że zagrał tu doktor House 30 lat wcześniej.

Lost Boys: The Thirst

Q-Prognoza: dddd – A tak. Dalej się upieram, że dwójka była fajowa, a trailer trójki choć zaczyna się jak zdupywzięty to potem się rozkręca i wcale nie jest taki zły.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl