×

Prevues of coming attractions [30.03.2010]

Coś produkcja w usiech siadła, bo przez ponad miesiąc od poprzedniego odcinka z grubsza niewiele ciekawego się pojawiło. Pooskarowa nuda. Inna sprawa, że je tak pi razy oko poprzeglądałem.

Knight & Day

Q-Prognoza: – Drugi trailer do najnowszego filmu z Tomem Cruisem mnie przekonał. Stąd ten QL. Odjęli z zapowiedzi głupich uśmiechów Cruise’a i od razu lepiej. Na Cruise’a nie reaguję alergicznie, więc mam nadzieję, że K&D zapewni solidną rozrywkę. Aczkolwiek obawiam się tych gópich bluboksów, które widać jak na dłoni w scenie z bykami.

Animal Kingdom

Q-Prognoza: dfg – Głównie dlatego, że nie wygląda na to, że te cytaty z recenzji przewijające się w zwiastunie (ktoś się jeszcze na to nabiera?) są adekwatne do filmu. Ale nadzieja w tym, że zwykle zajebiste zwiastuny zapowiadają marne filmy, które wyglądają jak przedłużenie do półtorej godziny fajnych scen w zwiastunie. A tu zwiastun po prostu nakreśla sytuację i zapowiada to, co zobaczymy. Czyli to, co powinien robić zwiastun. Ale i tak QJWIE.

Marmaduke

Q-Prognoza: hghgf – Byłby QL, ale efekt QL-a popsuli pojawiający się w zwiastunie ludzie. William H. Macy się wywalił. Ło jakie śmieszne! Tak czy siak z pewnością spodoba się dwóm Joasiom. Jednej, bo lubi pieśki, a drugiej, bo lubi Kefira.

The Sorcerer’s Apprentice

Q-Prognoza: fff – Robią teraz tyle tych trailerów do jednego filmu, że się gubię i nie wiem, o czym już pisałem, a o czym nie. A nawet jak wiem, czy o czymś pisałem, to nie wiem, co o pisałem… AAAA… Ale tak mi się zdaje, że o poprzednim pisałem, że Don Simpson się w grobie przewraca. Cóż, ten jest lepszy dopóki nie pojawia się łysy Chinol z długimi paznokciami. Poza tym nie lubię Alfreda Moliny w rolach złoczyńców. Tylko w „Poszukiwaczach zaginionej Arki” był OK 😛

Scott Pilgrim vs. The World

Q-Prognoza: dfg – Każdy ma takie lata osiemdziesiąte, na jakie zasługuje. Lubię Michaela Cerę, stąd QL.

The Last Airbender

Q-Prognoza: mjmhf – Tak go sobie tu tylko dodałem, żeby w końcu jakaś QP-a była. No i bądź co bądź trailer jest nowy.

Get Him to the Greek

Q-Prognoza: ggg – Miał być QJWIE, bo tak wynikało z prostego równania: Lubię: Jonaha Hilla i Rose Byrne; Nie lubię: Russella Branda i „zabawnych” indianinów w epizodach = QJWIE. Ale jako że nie zobaczyłem ani kawałka Rose Byrne w tym zwiastunie stad QPA. Matematyki nie oszukasz.

Ip Man 2

Q-Prognoza: tttt – Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego to „international” trailer skoro ani słowa w nim w normalnym języku, ale co tam, dobrych naparzanek nigdy za wiele. Tylko szkoda tych sznurków nieszczęsnych (wskok na stół błe). A jakby ktoś nie kumał ococho to cho o kontynuację ciężkiego żywota nauczyciela Bruce’a Lee.

I jeszcze na deser nadchodząca bollywoodzka wariacja na temat „Prawdziwego romansu”:

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004