Wdrożenie i opieka: MimasTech
Szokujące newsy!

Konkurs: Polskie Starcie Tytanów

Zanim przejdziemy do sedna zacznijmy od dwóch ogłoszeń parafialnych:

1. Konkurs: O to tyle Halo! wciąż trwa i potrwa jeszcze do środy rano. Znajdziecie go TUTAJ. Przypominam, że można w nim wygrać dwa DVD z filmem „Halo: Legendy„.
2. Jeśli nie jesteś zainteresowany żadnym z konkursów przejdź na sam dół tej notki i tam dowiesz się, co robić dalej. Zaś wszystkich zainteresowanych zapraszam do udziału w Konkursie/Zabawie: „Polskie Starcie Tytanów” przygotowanym przez Q-Bloga i Klub Filmowy Orange.

Klub Filmowy Orange on Facebook

Do wygrania w Konkursie: Polskie Starcie Tytanów jest pięć podwójnych zaproszeń (po jednym na łeb, a nie że pięć dla jednej osoby – laureatów będzie więc sztuk 5 (słownie: pięć)) na przedpremierowy pokaz filmu „Starcie Tytanów”, który odbędzie się 7 kwietnia (środa) o godzinie 20:00 w warszawskim kinie Cinema City Sadyba.

Zwycięzca Konkursu wyłoniony zostanie w drodze losowania. Aby wziąć udział w tym losowaniu należy na maila: quentiin@gazeta.pl przysłać swoją propozycję polskiej obsady filmu „Starcie Tytanów” (czyli mówiąc wprost i obrazowo: Perseusza mógłby zagrać Artur Barciś itd. – to tylko przykład, więc nie wyciągajcie z niego pochopnych wniosków). Oczywiście nie chcę, abyście się przemęczali, więc poniżej kilka postaci i wcielający się w ich role aktorzy – prosiłbym, byście z propozycjami polskiej obsady ograniczyli się tylko do poniższych bohaterów:

Perseusz – Sam Worthington
Io – Gemma Arterton
Zeus – Liam Neeson
Draco – Mads Mikkelsen
Hades – Ralph Finnes
Posejdon – Danny Huston
Atena – Izabella Miko (yyyy… :) no załóżmy, ze to nie jest polska aktorka 😉 no chyba, że to właśnie ją byście w tej roli widzieli)
Artemida – Nathalie Cox
Apollo – Luke Evans

Po wyłonieniu zwycięzców zsumuję Wasze propozycje i tak wyjdzie nasza wspólna polska obsada „Starcia Tytanów”. Swoje propozycje podrzucę później, żeby nic nikomu nie sugerować.

Konkurs/Zabawa potrwa do północy z wtorku na środę – w środę do zwycięzców mailnę gratulacje i informacje dotyczące zwycięstwa. Prosiłbym o podsyłanie swoich propozycji na maila, a nie w komentarzach, choć jak kogoś wyjątkowo przyszpili chęć podzielenia się swoimi propozycjami z całym światem w komentarzach to dyskwalifikował nie będę. Ale musicie pamiętać, że oprócz propozycji potrzebne jest również Wasze imię i nazwisko, żeby był wiadomo, kto ma odebrać nagrodę – więc sensowniej będzie pisać na maila.

Czyli w skrócie (i mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem): do północy z wtorku na środę przysyłajcie na e-mail quentiin@gazeta.pl Wasze propozycje polskiej obsady filmu „Starcie Tytanów” (dziewięciu postaci wymienionych wyżej) oraz swoje imię i nazwisko. Wśród wszystkich, którzy podeślą swoje propozycje wszystkich dziewięciu ról – rozlosowane zostanie pięć podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu „Starcie Tytanów”, który odbędzie się 7 kwietnia o godzinie 20:00 w warszawskim CC Sadyba. Nauczony doświadczeniem ostatniego takiego konkursu przypuszczam, że odbiór nagród odbędzie się w sposób następujący: przed seansem wystarczy zgłosić się do obsługi kina i podać swoje imię i nazwisko. A oni już tam wykreślą Was z listy i wpuszczą do środka.

Miłej zabawy. Jak coś jest niejasne, to proszę pytać.

***

A tu znajduje się wspomniany na początku „sam dół” tej notki. A w nim następująca informacja:

Jako że przez jakiś czas (dłuższy niż dzień, krótszy niż stulecie) notka o Konkursie: Polski Zmierzch Tytanów będzie wisieć na HP Q-Bloga, to dostęp do innych nowych notek będzie ciut utrudniony. Ułatwię Wam jednak zadanie odnalezienia ich – i tu (czyli w samym dole tej notki) znajdziecie linki do innych najnowszych notek.

Aktualnie najnowszą notką jest:

Ruszył Breaking Bad, s.3

A przednajnowszymi:

Były sobie napisy, odc. 4
Pierwszy zwiastun PredatorsThe Descent: Part 2
Lost – 6×08 – Recon
Jak w dowcipie

Zresztą, wystarczy że klikniecie na Wszystkie w Kategoriach i już znajdziecie się na najnowszej aktualnie notce.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl