Konkurs Walentynkowy

Jeśli nie jesteś zainteresowany tym konkursem przejdź na sam dół tej notki i tam dowiesz się, co robić dalej. Zaś wszystkich zainteresowanych zapraszam do udziału w Konkursie Walentynkowym przygotowanym przez Q-Bloga i Klub Filmowy Orange.

Walentynki tuż tuż. Już 14 lutego po raz kolejny ludzie z całego świata połączą się razem, by przez cały dzień dawać wyraz swojej niechęci do tego amerykańskiego święta zwanego Dniem Zakochanych. Tego dnia na co drugiej stronie internetowej znajdziecie osobiste wyznania, w których będziecie mogli przeczytać, że Dzień Zakochanych jest tworem sztucznym, który powinno się ignorować, gdyż aby wyznawać miłość niepotrzebne są konkretne dni. Bo miłość powinno okazywać się każdego dnia. 14 lutego często też w wielu miejscach natkniecie się na określenie „Walę Tynki” użyte przez ludzi, którzy myślą, że sami je wymyślili… Tak, tak, 14 lutego to dzień niepowtarzalny. A dni niepowtarzalne należy honorować. Ot choćby konkursami.

Przechodząc do sedna: zacznijmy od rzeczy przyjemnych. Czyli informacji o tym, co można wygrać w Konkursie Walentynkowym (KW). A więc tak:

Do wygrania w KW jest dziesięć (10) podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu „Walentynki”, który odbędzie się w środę 10 lutego o godzinie 20:00 w warszawskim kinie Cinema City Mokotów.

Film „Walentynki”, jak sama nazwa wskazuje, opowiada o słynnym seryjnym mordercy Walentym, który na początku wieku grasował na obszarze dzisiejszego stanu Andhra Pradesh. Do dziś nie wiadomo, co zagnało naszego rodaka w tak dalekie strony. Czy dowiemy się tego z filmu „Walentynki”? Nie, bo żartuję. Tak naprawdę „Walentynki” opowiadają o miłości, a występują w nim takie gwiazdy jak: Jessica Alba, Kathy Bates, Jessica Biel, Bradley Cooper, Patrick Dempsey, Jamie Foxx, Jennifer Garner, Topher Grace, Anne Hathaway, Ashton Kutcher, Queen Latifah, Shirley MacLaine, Julia Roberts oraz Wilk z „Twilight: New Moon”, który nie mam pojęcia jak tak naprawdę się nazywa. Ciapek? 😛

A teraz garść informacji dotyczących tego, w jaki sposób można wygrać te dziesięć (10) podwójnych zaproszeń. Sprawa jest prosta. Wystarczy odpowiedzieć na cztery (4) banalnie proste pytania, które znajdziecie poniżej. Konkurs potrwa do piątku 5 lutego włącznie. Do tego dnia możecie przysyłać odpowiedzi. Przysyłajcie je na adres mailowy: quentiin@gazeta.pl
Wszelkie odpowiedzi udzielane w komentarzach do tej notki będą bezwzględnie kasowane! No chyba, że będą zabawne 😛 Ich autorzy jednak nie wezmą udziału w losowaniu nagród, gdyż tego zaszczytu dostąpią jedynie ci, którzy wyślą odpowiedzi na podany wyżej e-mail. Byłoby miło, gdybyście w temacie maili dopisali „Konkurs Walentynkowy”-  wtedy łatwiej mi będzie znaleźć Wasze maile w zalewie korespondencji od oszalałych na moim punkcie fanek.

Czas konkursu mija o północy z piątku na sobotę. Wszyscy, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi wezmą udział w losowaniu wejściówek. Mam nadzieję, że będzie z czego losować :) Zwycięzcy ogłoszeni zostaną w sobotę. Co prawda seans przedpremierowy będzie miał miejsce w Warszawie, ale jeśli jesteś np. z Rzeszowa, a w stolicy masz znajomych, to spokojnie możesz wziąć udział w KW i jeśli wygrasz – przekazać wejściówki znajomym.

Zwycięzcy KW wystarczy, że przed seansem zgłoszą się do obsługi kina, która dysponować będzie listą zwycięzców i nie będzie robić problemu z ich wejściem na salę kinową. Oczywiście po uprzedniej kontroli osobistej i teście ze znajomości języka mandaryńskiego na poziomie komunikatywnym. Żartuję 😛

Szczegółowy regulamin znajdziecie klikając w poniższy button:

Klub Filmowy Orange on Facebook

A teraz czas na zestaw banalnych pytań.

1. Jaki kolor mają obicia samolotowych foteli, w których siedzą Bradley Cooper i Julia Roberts?

a). żółty
b). żółty
c). nie-żółty
d). żółty

2. Jaką znaną aktorkę zżera zazdrość, że Ashton Kutcher wręczył kwiaty Jennifer Garner, a nie jej?

a). Demi Moore
b). Al Pacino
d). Michael Douglas
e). Bogusław Linda

3. Szklane rzeczy, które stoją nieostre na pierwszym planie to?

a). cegły
b). łapki na muchy
c). kieliszki
d). katalizatory sprzężonego powietrza

4. Imię aktorki po lewej stronie (podpowiedź dla nierozróżniających stron – tej w bluzce w ciapki) to?

a). Prince Mahesh Babu
b). The Beatles
c). Queen
d). King

No to do dzieła!

***

A tu znajduje się wspomniany na początku „sam dół” tej notki. A w nim następująca informacja:

Jako że na czas trwania KW news o nim będzie wisiał na HP Q-Bloga to dostęp do innych nowych notek będzie ciut utrudniony. Ułatwię Wam jednak zadanie odnalezienia ich i tu znajdziecie linki do innych najnowszych notek. O ile of koz takie będą ;P choć raczej tak, w końcu dziś wystartował „Lost”.

Aktualnie najnowszą notką jest:

Nominacje do Oscarów – wieszczę

Zresztą, wystarczy że klikniecie na Wszystkie w Kategoriach i już znajdziecie się na najnowszej aktualnie notce.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl