Prevues of coming attractions [19.12.2009]

Cuś się ostatnio opuściłem z oglądaniem filmów, a takie ambitne plany miałem… No ale nic, choć trailery podgonię, co by wiedzieć co w trawie piszczy, bo chyba było parę gorących…

Robin Hood

Q-Prognoza:  – Siakoś mnie to nijak nie przekonało. Robin Hood mi się z Costnerem dobrze kojarzy i jakoś nie sądzę, że film Scotta zmieni to moje skojarzenie. Generalnie to nie wie, po jaką cholerę to nakręcili, ale co tam. Się zobaczy, się oceni. Na razie puls mi nie podskoczył i na premierę z zapartym tchem nie czekam.

Się napodganiałem. Ledwo zacząłem sieć padła. Osiemdziesiąty raz dzisiaj. Co z tym UPC?! Tego jeszcze nie grali, żebym i tu musiał na sieć narzekać. Z wprawy wyszedłem…

Clash of the Titans

Q-Prognoza: fff – A raczej: powinno być QL. Pewności nie mam, bo w Worthingtonie nie ma za krztę charyzmy i tego czegoś niepowtarzalnego (wygląda jak zwykły chłoptaś, a nie megagwiazda filmowa). To jedno. A drugie skłania mnie do przemyśleń nad sobą. Bo chyba coś ze mną jest nie tak, ale momentami oglądając zwiastun kręciłem nosem na efekty specjalne. Nie kumam, technika tak poszła do przodu, a mimo to bardzo często mam wrażenie, że obecne efekty są x razy gorsze od tych sprzed lat. Tak czy siak zwiastun najbliższy jest QL-a, choćby dlatego, że trzeba trzymać kciuki za filmy, na które wiadomo za co daje się ciężką kasę za kinowy bilet.

The Sorcerer’s Apprentice

Q-Prognoza: fff – A Don Simpson przewraca się w grobie.

Alice in Wonderland

Q-Prognoza: dddd – Szczerze? Wpisałem tę QPĘ jeszcze przed obejrzeniem trailera… 😉 A po obejrzeniu to jednak przynajmniej QJWIE powinien być, bo choć nie lubię stworów wszelakich, to film wygląda na zdecydowanie lepszą zabawę niż przenudny „Sweeney Todd”.

Iron Man 2

Q-Prognoza: ss – Pierwszy „Iron Man” dał radę, drugi „Iron Man” też da radę. Choć nie będę ukrywał, że mi się te błyskawicowe bicze w ogóle nie podobają.

The Bounty Hunter

Q-Prognoza: wwww – Dwudziesty dziewiąty film Gerarda Butlera w tym roku…:P I choć go nie lubię, to jednak jak coś wygląda na QL to nie będę QPY dawał. A tak poza tym to wygląda na „Ptaszka na uwięzi” XXI wieku.

Shrek Forever After

Q-Prognoza: sdd – Jak to powiedział Lee Butters do Leo Getza: No, means no!

Hot Tub Time Machine

Q-Prognoza: dsd – Z której strony bym nie patrzył to wychodzi mi to na dosadny przykład spierdolenia fajnego pomysłu (dającego duże możliwości, ale nie że jakiegoś mega oryginalnego). Mocne słowa, bo nie lubię jak fajne pomysły się marnuje. Poza tym wychodzi na to, że w latach 80. była tylko jedna piosenka.

My Name Is Khan

Q-Prognoza: ssss – „Z trailera wynika, że film będzie schematyczną nudą. No i o czym w ogóle ma być ten film? O facecie, który chce pogadać z prezydentem USA. Ekscytujące… A Kajol wygląda na to, że miała za zadanie jedynie być znowu razem z SRK w jednym filmie i to wszystko”. Aczkolwiek QJWIE sugeruje, że po drugim obejrzeniu tego trailera mam o nim trochę lepsze mniemanie. Inaczej byłaby QPA.

3 Idiots

Q-Prognoza: Hmmm – Nic nie kumam, ale zachęcająco mi to nie wygląda. Hurra, wyrosłem z Bolly? 😛 Swoją drogą czy „idiota” w hindi oznacza co innego?? BTW to niemożliwe, ale Kareena gra w filmach jeszcze częściej niż Gerard Butler.

Universal Soldier: Regeneration

Q-Prognoza: ssss – Tak, ja wiem, że wygląda jak kupa i od razu na DVD leci. I nawet nie mogę powiedzieć, że lubiłem oryginalny film. Ale, kurde, JCVD i Dolph znowu razem – to trzeba zobaczyć.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl