Prevues of coming attractions [30.10.2009]

Avatar

Q-Prognoza: – No jest bardziej zachęcająco niż po pierwszym trailerze. Dopóki nie pojawiają się niebieskie stworki jest nawet bardzo zachęcająco. Tyle że niebieskie stworki są nieuniknione i jakoś nie wydaje mi się, żebym je bezwarunkowo zaakceptował. A nawet jeśli, to tych miejscowych zwierzątek raczej na pewno nie zaakceptuję. Stąd QJWIE, bo mimo bezapelacyjnej widowiskowości, jakoś nie wydaje mi się, bym mógł ten film traktować poważnie. Poza tym to jakbym „Aliens” oglądał. Michelle Rodriguez w roli Jenette Goldstein, Sigourney Weaver w roli Sigourney Weaver, Giovanni Robisi w roli Paula Reisera… I tylko Sam Wortington w roli Marcusa Wrighta…

Invictus

Q-Prognoza: gggg – Nie będę się rozpisywał, bo wiadomo, że QL. I bez Eastwooda, Freemana i Damona by było QL, bo po prostu lubię takie filmy. Na faktach, o Afryce i o sporcie. Sounds like fun.

Green Zone

Q-Prognoza: tre – Nie, żebym miał coś do trailera, bo z pewnością zachęca do obejrzenia całości, ale jakoś mu tak nie ufam. A raczej nie ufam historii na film, a nie jego wizualnej formie. No bo tak po prawdzie to czy już nie było kilku takich filmów nakręconych na semi-dokumentalną mańkę o wybuchowej sytuacji na Bliskim Wschodzie? Było. A czy ten trailer obiecuje coś więcej ponad to co już widzieliśmy w innych jemu podobnych filmach? Nie obiecuje. Dlatego pachnie mi co najwyżej solidnym 4(6).

Season of the Witch

Q-Prognoza: rrrr – Czy to ten film, w którym Cage chodzi w tej takiej głupiej czapce czarodzieja? Nawet jeśli, to w zwiastunie nam tego oszczędzono, a sam zwiastun (sneak peak raczej) jest klimatyczny i zachęcający (no może poza tym sztucznym ogniem na kratach :P). Dlatego QL choć, niestety, obecność Cage’a to od dłuższego już czasu zapowiedź rozczarowania.

The Wolfman

Q-Prognoza: dasfa – Podobna sytuacja do „Green Zone”. Ponadto jakoś nie ufam komputerowym efektom specjalnym „zatrudnionym” w roli charakteryzatora. Bardziej podobaja mi się tradycyjne metody robienia wilkołaka („Howling”) niż wyczarowanie go w komputerze. Bo póki co zawsze ten komputer czuć. Tak czy siak tu będzie trochę tego i trochę tego. Zobaczymy którego trochę tego więcej 😛 Oby nie CGI, w co jednak jakoś szczerze wątpię.

Edge of Darkness

Q-Prognoza: dddd – Kurczę, jakoś tak dziwnie patrzeć na starego Mela Gibsona. Czas leci… Jeśli zaś chodzi o sam film to nie wygląda na coś specjalnie wyszukanego. Ani na rozpierduchę w stylu „Taken” ani na oszałamiający thriller, ani na sensacyjny wyciskacz łez… Ot na kolejny przyzwoity film, który nie wyróżnia się niczym spośród wielu mu podobnych, ale i nie jest nieoglądalną kupą.

Ghost Machine

Q-Prognoza: rrrrr – Hmm, niby wygląda na piece of shit, ale z drugiej strony może z tego wyjść nawet coś ciekawego. Czuję się zaciekawiony.

Cracks

Q-Prognoza: ffff – Taki QL trochę na wyrost, ale co tam. Skoro już taki łaskawy jestem i QP nie rozdaję 😛

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.