Prevues of coming attractions [18.09.2009]

Valentine’s Day

Q-Prognoza: – Już nam kiedyś próbowali zamydlić oczy wypasioną obsadą, która miała sprawić, że przeżyjemy cudowny seans na wspaniałej komedii romantycznej. Zgodnie z przewidywaniami „He’s Just Not That Into You” poleciało prosto na DVD i VD też nic specjalnego nie wróżę. Poza tym, że dzięki Dniu Zakochanych raczej na pewno trafi do kin i swoje zarobi. Pomijając jednak Dzień Zakochanych to żadnego pomysłu na film tu nie widzę. Ani nic zabawnego przez półtorej minuty trailera nie zobaczyłem, a przecież w trailerze powinny być wszystkie najfajniejsze momenty filmu.

From Paris With Love

Q-Prognoza: wer – Jak na „red band” trailer było tu mało redbandowych rzeczy. A to nigdy nie jest zachęcające. Poza tym historyjka nie wygląda na specjalnie oryginalną. Ot kolejny film o różnicach kulturowych. Standardowa sensacja do zapomnienia po seansie bez widoków na zapierające dech w piersiach strzelaniny.

I Hope They Serve Beer in Hell

Q-Prognoza: gfdg – A ja mam nadzieję, że w kinie podadzą gaz rozweselający. Żartuję, nie pójdę na to do kina. Poza tym „Kac Vegas” już był niedawno. Truestorią mnie nie oszukają.

Paranormal Activity

Q-Prognoza: Hmm… Niezbyt ładnie tak rąbać z teasera [REC2], ale dajmy ffff bo wygląda na to, że seans w kinie może spowodować parę przestrachów, a chyba o to w końcu chodzi. Pomijam oczywiście fakt, że prędzej w kinie zobaczymy dobry polski film niźli „Paranormal…”. I tak, zdaję sobie sprawę, że się dałem zmanipulować trailerem, a w rzeczywistości ten film będzie kupowaty, a straszyć będą tylko Dźwięki (C)

Everybody’s Fine

Q-Prognoza: rrrr – Jedno jest pewne. Robert De Niroi dawno nie zagrał w dobrym filmie, a ten nie wygląda na przełom.

Solomon Kane

Q-Prognoza: hhgg – Ten QL to taki trochę na wyrost, ale kto wie. Może będzie widowisko. Choć już z połowę „potworów” bym wywalił.

Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief

Q-Prognoza: gdgdfg – Nie lubię Harry’ego Pottera. To nie był Harry Potter? O’RLY?

Valhalla Rising

Q-Prognoza: ggf – Trzymam kciuki, żeby im wystarczyło wiaderek z komputerową krwią.

Dogtooth

Q-Prognoza: gfdg – Wot trochę gołych cycków na rozruszanie tej notki.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.