Ulubieńcy adminów Bloksa, notowanie pierwsze

Zawsze byłem ciekaw, które blogi są najczęściej promowane na głównej stronie portalu gazeta.pl. Parę razy zbierałem się, żeby to sprawdzić, ale wychodziło mi to średnio. W końcu jednak pewnego pięknego dnia zawziąłem się i rozpocząłem niezbyt przecież wymagające czasu sprawdzanie rzeczonego problemu. W tym miejscu podziękowania należą się Robsonowi, który dzielnie notował dla mnie kogo polecają, gdy ja nie mogłem tego śledzić osobiście.

Wnioski jak na razie są takie, że nie jest tak jak myślałem, że w nieskończoność te same blogi są tam promowane (czasem człowiek ma wrażenie, że jeden i ten sam blog w kółko wśród polecanych wisi), ale też nie jest tak, że nie ma wyraźnych liderów tej zabawy. Otóż są. I właśnie ich dotyczyć będą coileśtamowe notowania ulubieńców adminów Bloksa. Dzisiaj notowanie pierwsze.

Prowadzenie klasyfikacji rozpocząłem 6 sierpnia tego roku i chciałem odczekać równo dwa miesiące, żeby zarzucić takim notowaniem, ale nie za bardzo mam dzisiaj co pisać, to się złamię i zaprezentuję tę listę dzisiaj. Żadnych innych wniosków wyciągać nie zamierzam, ot zaspokoiłem swoją ciekawość i tyle.

Notowanie obejmuje blogi, które przez okres niecałych dwóch miesięcy przynajmniej dwa razy pojawiły się na jedynce (nie chce mi się liczyć ile blogów pojawiło się raz, ale było ich sporo). Brane pod uwagę są jedynie blogi z ramki „Blogi: Blox.pl”, bo tych, które fruwają po jedynce w innych miejscach śledzić nie sposób bez poświęcenia większej ilości czasu niż obejmuje zdrowy rozsądek. Poza tym w innych miejscach to już naprawdę tylko wybrańcy lądują z dużo większą częstotliwością niż inni w miejscu na polecane blogi.

W poniższym rankingu możliwe są drobne błędy, gdyż od czasu do czasu kochani admini 😉 podmieniają jakiś link na inny nie czekając aż minie dzień na zmianę całej czwórki. Parę takich zmian uwzględniłem, ale na logikę rzecz biorąc jakieś zmiany mogły mi umknąć.

No to do rzeczy:

5
Tierralatina/Podróż na południe
Wybieg Kary

4
Rtv/Wizja tele
Segritta/S.
Supergigant/S.

3
Apocalypse/A.
D./Dyplomacja
Gdański liberał…
Let’s Rock
Moje wypieki
Polarny/Takie tam gadanie
Sportowo-blondynkowo/Sportowo…

2
Alebałagan
America Latina
Anty Pro Ana
Banana Blox
Biz.blox
Dr. Ewa/Pamiętnik lekarki
Dziennik wędrowny
Dziubelunio
Horrorstory
Klimowicz
Matematyczny
Migotanie słów
Moja Tajlandia/Tajlandia
NK/naszaklasa.blox.pl
Party/Partymania
Pocztówki zza miedzy
Salonik/Brulion
Supermarket
Świat nasz kolorowy
Telepraca
To mój kraj
Tylko kuchnia
Voyage
WO
Wyrzyk
Zjadamy reklamy
Zmywak

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl