Prevues of coming attractions 28.07.2009

Hitler’s Daughter

Hitler’s Daughter – zwiastun filmu

Q-Prognoza: – Jak nie „Necrobiznes” to teraz to. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że poziom naszej kinematografii gwarantuje to, że nawet jak my byśmy chcieli jakiś zachęcający dokument o naszym kraju zrobić, to i tak by wyszła kupa.

Ninja Assassin

Q-Prognoza: asdasd – Sho Kosugi powraca, więc teoretycznie źle być nie powinno. Choć prawdę powiedziawszy, bardziej podobał mi się zwiastun „Ninja”. Fajniejszą muzę miał.

Operacja Dunaj

Operacja Dunaj – zwiastun

Operacja Dunaj – zobacz czeski zwiastun

Q-Prognoza: nhngn – Jakoś tak bez rewelacji. Czeski trailer lepsiejszy, bo przynajmniej nie skupia się na tym, żeby przyciągnąć do kin znanymi nazwiskami.

Tron Legacy

Q-Prognoza: dsdfsf – Nigdy nie byłem fanem T.R.O.N.-u, ale ten zwiastun wyjątkowo smakowity jest. Tylko ten młody Jeff Bridges(?) na końcu jakiś taki za komputerowy.

Janosik. Prawdziwa historia

Janosik. Prawdziwa historia – zwiastun

Q-Prognoza: sdfgg – No dopsz, dałem QL, bom się poczuł zachęcony, ale niepokoi mnie to zapatrzenie i zasłuchanie w „Ostatniego Mohikanina”. I dubbing.

Dorian Gray

Q-Prognoza: vvvdsv – Zaczęło się kiepo, potem było lepiej, czyli QJWIE. Swoją drogą mam wrażenie, że jakiś taki niedorobiony ten trailer, jakby wyciekł zanim został ukończony. Aczkolwiek nic mi na ten temat nie wiadomo.

Acolytes

Q-Prognoza: powiedzmy, że sfsf Apel: reżyserzy, zatrudniajcie lepszych aktorów!

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.