Wdrożenie i opieka: MimasTech
Szokujące newsy!

Prevues of coming attractions [24.05.2009]

The Road

Q-Prognoza: qjwie – Jak zawsze w takich przypadkach – było super dopóki nie pojawili się inni ludzie. Pierwszy przykład z brzegu: „Bastion”. Im więcej ludzi się pojawiało, tym ten super rozpoczęty miniserial robił się coraz gorszy.

Sherlock Holmes

Q-Prognoza: qq – W zasadzie Guyowi Ritchie nie ma co za dużego kredytu zaufania dawać, ale trailer zapowiada się na ciekawą przygodę podobną do „Piramidy strachu”, więc narzekać nie ma co.

Surrogates

Q-Prognoza: qq – Dałbym QL gdybym miał pewność, że można się po tym filmie spodziewać verhoevenowskich splatterów rodem z „Pamięci absolutnej”. Niestety jestem raczej pewny, że nie ma na co liczyć i raczej należy się spodziewać lightowego sf w postaci „Szóstego dnia”.

Brüno

Q-Prognoza: Qrde no, qq – Przez pierwszą minutę była QPA, ale potem gdy chcąc nie chcąc się roześmiałem, to awansowało na QL. W końcu „Borat” mi się podobał. Choć uważam, że mogli sobie darować te dziesięć razy, gdy przypomnieli, że to ten sam pan co zagrał Borata, bo to widać i tak, a przy okazji istnieje obawa, że Brüno nie pokaże nic nowego, czego nie pokazał Borat.

Waiting for Armageddon

Q-Prognoza: Hmm… Czyli qq w takim razie. Jakoś Amerykanie wydają mi się ostatnimi ekspertami od Bliskiego Wschodu. Myślałem raczej, że będzie to dokument o wykupywaniu zapasów mąki i cukru w Walmarcie.

Whatever Works

Q-Prognoza: Typowy Allen. Nie przepadam za dziełami Woody’ego Allena. Widzę po trailerze, że ten film mnie do zmiany zdania na pewno nie przekona, ale i QPĘ wstyd dawać. Swoją drogą to chyba nowa koncepcja, żeby zamiast Allena w roli głównej dać gościa, który wygląda jak Allen?

Dark House

Q-Prognoza: qpa – Pomysł wygląda na ciekawy, wykonanie już nie. Szkoda Jeffreya Combsa do takich shitów, choć z drugiej strony, gdzie ma grać, jak nie w nich właśnie.

Hydra

Q-Prognoza: qpa – Pomijając prognozę, to zapowiada się klasyka złego filmu. No i zagadka „Losta” rozwiązana 😉

Agora

Q-Prognoza: qq – Amenabarowi należy się odrobina zaufania. Byleby tylko dopuścili go do naszych kin, bo temat jakiś taki antymoherowy z deka.

Direct Contact

Q-Prognoza: qq – Stare gwiazdy powracają. Dolph Lundgren i Michael Pare to chyba jednak trochę za mało dla filmu, któy ewidentnie 20 lat temu były hitem. Ale nie teraz.

9

Q-Prognoza: Nie dla mnie. Nie lubię animków – w tej kwestii nic się nie zmieniło. Muzyka fajna.

Children of Invention

Q-Prognoza: qq – aczkolwiek chyba w sam raz na zdołowanie się. A do tego to i dużo okazji bez filmów.

Beyond a Reasonable Doubt

Q-Prognoza: qq – Michael Douglas dawno w niczym dobrym nie zagrał. Najwyższy czas…

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.