Zwiastun nowego filmu Adama Sandlera

Szkoda, żeby się zmarnowało (nie zwracajcie uwagi na ten wstęp 😉 )

Poprzedni film z Adamem Sandlerem – Opowieści na dobranoc – wciąż jeszcze można oglądać w niektórych kinach, a tymczasem już zbliża się kolejna produkcja z udziałem tego utalentowanego komika. To „Funny People”  wyreżyserowane przez Judda Apatowa.

„Funny People” opowiada o George’u (Adam Sandler), odnoszącym sukcesy komiku, który dowiaduje się, że cierpi na chorobę krwi i został mu co najwyżej rok życia. W jednym z klubów, w którym występuje, George poznaje Irę (Seth Rogen), który marzy o karierze komika, a póki co pracuje w sklepie spożywczym czekając na swoją szansę. George zwraca uwagę na Irę i proponuje mu posadę swojego osobistego asystenta. Wkrótce ich znajomość przeradza się w przyjaźń.

Premiera „Funny People” wyznaczona została na 31 lipca tego roku. Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun promujący tę produkcję:

Film wyreżyserował Judd Apatow, który najwyraźniej odkrył przepis na rozśmieszanie współczesnego widza i od dłuższego czasu pod jego okiem powstają kolejne bijące rekordy komedie. Sam Apatow wyreżyserował „40-letniego prawiczka” i „Wpadkę„, a swoje palce mieszał również w scenariuszach takich filmów jak „Nie zadzieraj z fryzjerem” i „Boski chillout„.

Czy jego wyczucie odnośnie oczekiwań widzów znów go nie zawiedzie? Dowiemy się już wkrótce wraz z premierą „Funny People”. Kiedy film będziemy mogli zobaczyć w Polsce? Tego jeszcze nie wiadomo.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl